Latest Results

  • Time
  • Team1
  • Scores
  • Team2
  • Comment
  • 14:00
  • Cavan
  • 1-8 0-14
  • Monaghan
  • 19:00
  • Armagh
  • 2-4 3-17
  • Monaghan
  • 17:00
  • Cavan
  • 1-9 1-8
  • Donegal
  • 14:00
  • St Macartans (Tyrone)
  • 0-0 0-0
  • Donaghmoyne (Monaghan)
  • 15:00
  • Donaghmoyne (Monaghan)
  • 2-12 1-6
  • St Macartans (Tyrone)
  • final
  • 14:00
  • Donaghmoyne (Monaghan)
  • 3-7 0-5
  • Clan Eireann (Armagh)
  • 14:00
  • St Macartans (Tyrone)
  • 2-13 2-10
  • Moville (Donegal)
  • 14:00
  • Bredagh (Down)
  • 2-7 3-14
  • St Macartans (Tyrone)
  • 14:00
  • Clan Eireann (Armagh)
  • 4-9 1-6
  • Lurgan (Cavan)
  • 14:00
  • Derry Champions
  • 0-0 0-1
  • Donaghmoyne (Monaghan)
  • conceded by derry champions
  • 14:00
  • St Pauls (Antrim)
  • 1-9 1-18
  • Moville (Donegal)
  • 12:00
  • Tyrone
  • 1-16 1-12
  • Down
  • 14:00
  • Down
  • 3-12 2-9
  • Fermanagh
  • 19:00
  • Fermanagh
  • 2-9 2-14
  • Tyrone
  • 12:00
  • Sh O Neills (Armagh)
  • 8-7 6-9
  • Kinawley (Fermanagh)
  • 14:00
  • Kinawley (Fermanagh)
  • 3-10 2-4
  • Glen (Derry)
  • 14:00
  • Sh O Neills (Armagh)
  • 5-5 1-11
  • Truagh (Monaghan)
  • 14:00
  • Ardboe (Tyrone)
  • 1-8 2-10
  • Kinawley (Fermanagh)
  • 14:00
  • Glen (Derry)
  • 5-10 1-8
  • Glenavy (Antrim)
  • 14:00
  • Sh O Neills (Armagh)
  • 5-15 1-11
  • Carndonagh (Donegal)
  • 14:00
  • Truagh (Monaghan)
  • 4-15 2-10
  • RGU Downpatrick (Down)
  • 14:00
  • RGU Downpatrick (Down)
  • 3-10 2-8
  • St Finbarr's (Cavan)
  • 19:00
  • Antrim
  • 4-16 2-2
  • Derry
  • final
  • 13:00
  • Latton (Monaghan)
  • 2-16 2-5
  • Kingscourt (Cavan)
  • 14:00
  • Latton (Monaghan)
  • 1-11 0-9
  • St. Nauls (Donegal)
  • 14:00
  • Coalisland (Tyrone)
  • 1-7 5-9
  • Kingscourt (Cavan)
  • 13:00
  • Granemore (Armagh)
  • 1-6 8-15
  • Latton (Monaghan)
  • 14:00
  • Ballymaguigan (Derry)
  • 1-3 2-8
  • St. Nauls (Donegal)
  • 14:00
  • Coalisland (Tyrone)
  • 3-13 1-10
  • Aldergrove Naomh Seamas (Antrim)
  • 14:00
  • Kingscourt (Cavan)
  • 0-8 0-7
  • Saval (Down)
  • after extra time
  • 14:00
  • Latton (Monaghan)
  •  
  • Brookborough (Fermanagh)
  • conceded by brookborough (fermanagh)
  • 12:00
  • Our Ladys Castleblaney
  • 8-13 1-13
  • Loreto Omagh
  • semi final
  • 11:30
  • Loreto Cavan
  • 2-9 5-7
  • St Ciarans Ballygawley
  • semi final
  • 11:00
  • St Ciarans Ballygawley
  • 7-22 4-2
  • St Ronans College
  • play-off
  • 12:45
  • St Ronans College
  •  
  • St Ciarans Ballygawley
  • void
  • 11:45
  • Our Ladys Castleblaney
  •  
  • St Ciarans Ballygawley
  • void
  • 11:00
  • Our Ladys Castleblaney
  •  
  • St Ronans College
  • void
  • 00:00
  • St Louis Carrickmacross
  • 1-4 3-18
  • Our Ladys Castleblaney
  • 00:00
  • St Ronans College
  • 7-5 8-16
  • St Ciarans Ballygawley
  • 00:00
  • Our Ladys Castleblaney
  • 3-13 8-8
  • St Ronans College
  • 00:00
  • St Louis Carrickmacross
  • 3-13 8-18
  • St Ciarans Ballygawley
  • 00:00
  • St Ciarans Ballygawley
  • 3-6 3-7
  • Our Ladys Castleblaney
  • 00:00
  • St Ronans College
  • 9-18 2-7
  • St Louis Carrickmacross
  • 00:00
  • Loreto Omagh
  • 3-16 4-16
  • Loreto Cavan
  • 00:00
  • Mount Lourdes Enniskillen
  • 1-6 4-14
  • Loreto Omagh
  • 00:00
  • Loreto Cavan
  • 8-9 3-9
  • Mount Lourdes Enniskillen
  • 11:00
  • St Marys Magherafelt
  • 1-10 2-9
  • Colaiste Oiriall Ard Fea
  • final
  • 14:00
  • Colaiste Oiriall Ard Fea
  • 6-15 2-5
  • Moville
  • semi final
  • 00:00
  • St Marys Magherafelt
  • 10-10 6-4
  • St Patricks Academy
  • semi final
  • 00:00
  • St Catherines Armagh
  • 1-8 4-4
  • St Patricks Academy
  • 00:00
  • St Dominics Belfast
  • 1-1 6-7
  • St Pauls Bessbrook
  • 00:00
  • St Patricks Academy
  • 7-7 3-12
  • St Dominics Belfast
  • 00:00
  • St Pauls Bessbrook
  • 1-3 4-15
  • St Patricks Academy
  • 00:00
  • Thornhill Derry
  • 4-10 4-11
  • Moville
  • play-off
  • 00:00
  • Loreto Letterkenny
  • 2-10 3-11
  • Moville
  • 00:00
  • Thornhill Derry
  •  
  • Rosses CS Donegal
  • conceded by rosses cs donegal
  • 00:00
  • Rosses CS Donegal
  • 1-3 9-9
  • Loreto Letterkenny
  • 00:00
  • Thornhill Derry
  • 3-14 6-5
  • Moville
  • 00:00
  • Loreto Letterkenny
  • 2-10 4-13
  • Thornhill Derry
  • 00:00
  • Moville
  •  
  • Rosses CS Donegal
  • conceded by rosses cs donegal
  • 00:00
  • Virginia College
  •  
  • Sacred Heart Newry
  • conceded by virginia college
  • 00:00
  • Colaiste Oiriall Ard Fea
  • 8-20 0-2
  • Virginia College
  • 00:00
  • Sacred Heart Newry
  • 3-10 3-12
  • Colaiste Oiriall Ard Fea
  • 00:00
  • St Marys Magherafelt
  • 4-14 2-8
  • Holy Trinity Cookstown
  • 00:00
  • Holy Trinity Cookstown
  • 2-14 3-8
  • St Pius X Magherafelt
  • 00:00
  • St Marys Magherafelt
  • 2-12 2-1
  • Loreto Millford
  • 00:00
  • Loreto Millford
  • 7-9 3-12
  • Holy Trinity Cookstown
  • 00:00
  • St Pius X Magherafelt
  • 1-14 4-7
  • St Marys Magherafelt
  • 13:00
  • St Columbas Glenties
  • 4-5 3-6
  • St Louis Kilkeel
  • final
  • 12:00
  • St Louis Kilkeel
  • 6-3 3-10
  • St Clares Ballyjamesduff
  • semi final
  • 00:00
  • St Louis Kilkeel
  • 6-3 3-10
  • St Clares Ballyjamesduff
  • semi final
  • 00:00
  • St Columbas Glenties
  • 7-17 2-4
  • St Louis Ballymena
  • semi final
  • 00:00
  • St Louis Kilkeel
  • 3-8 2-9
  • Ballybay Community School
  • q/final
  • 00:00
  • Aquinas Belfast
  • 1-5 3-10
  • St Louis Kilkeel
  • 00:00
  • Our Ladys & St Pats Belfast
  • 14-13 3-1
  • St Malachys Castlewellen
  • 00:00
  • Our Ladys & St Pats Belfast
  • 2-4 4-5
  • St Louis Kilkeel
  • 00:00
  • St Malachys Castlewellen
  • 4-14 2-6
  • Aquinas Belfast
  • 00:00
  • Aquinas Belfast
  • 0-1 4-14
  • Our Ladys & St Pats Belfast
  • 00:00
  • St Louis Kilkeel
  • 6-9 2-10
  • St Malachys Castlewellen
  • 00:00
  • Ballybay Community School
  • 3-3 1-3
  • Rathmore Belfast
  • 00:00
  • Ballybay Community School
  • 4-2 2-4
  • St Genevieves Belfast
  • 00:00
  • Rathmore Belfast
  • 2-8 1-3
  • St Genevieves Belfast
  • 00:00
  • Rathmore Belfast
  •  
  • Our Ladys Newry
  • conceded by our ladys newry
  • 00:00
  • St Genevieves Belfast
  • 2-1 2-14
  • Ballybay Community School
  • 00:00
  • Ballybay Community School
  • 2-10 5-9
  • Rathmore Belfast
  • 00:00
  • St Genevieves Belfast
  • 4-19 4-4
  • Our Ladys Newry
  • 00:00
  • Our Ladys Newry
  • 3-2 12-4
  • Ballybay Community School
  • 00:00
  • Rathmore Belfast
  • 1-9 6-11
  • St Genevieves Belfast
  • 00:00
  • St Clares Ballyjamesduff
  • 4-15 2-4
  • Bailleborough C C
  • play off
  • 00:00
  • Bailleborough C C
  •  
  • Largy College Clones
  • conceded by largy college clones
  • 00:00
  • St Clares Ballyjamesduff
  • 4-15 2-7
  • St Louis Monaghan
  • 00:00
  • St Clares Ballyjamesduff
  • 2-20 2-2
  • Largy College Clones
  • 00:00
  • St Louis Monaghan
  • 0-0 0-1
  • Bailleborough C C
  • correct score to follow
  • 00:00
  • Bailleborough C C
  • 4-5 3-8
  • St Clares Ballyjamesduff
  • 00:00
  • Largy College Clones
  • 3-11 7-12
  • St Louis Monaghan
  • 00:00
  • St Columbas Glenties
  • 12-11 0-6
  • Sacred Heart Omagh
  • 00:00
  • Abbey Vocational Donegal
  • 2-3 4-10
  • St Columbas Glenties
  • 00:00
  • Carndonagh Community School
  • 2-3 1-11
  • St Josephs Donaghmore
  • 00:00
  • Dean McGuirc Carrickmore
  •  
  • St Josephs Donaghmore
  • conceded by dean mcguirc carrickmore
  • 00:00
  • St Louis Ballymena
  • 0-4 0-0
  • Carndonagh Community School
  • correct score to follow
  • 00:00
  • Carndonagh Community School
  • 3-10 1-15
  • Dean McGuirc Carrickmore
  • 00:00
  • St Josephs Donaghmore
  • 4-4 6-10
  • St Louis Ballymena
  • 13:00
  • St Louises Belfast
  • 4-19 6-7
  • Colaiste Cholmcille Ballyshannon
  • final
  • 12:30
  • St Louises Belfast
  • 5-10 2-17
  • St Comhghalls Lisnaskea
  • semi-final aet
  • 11:00
  • Colaiste Cholmcille Ballyshannon
  • 5-8 1-3
  • Loreto Cavan
  • 00:00
  • St Louises Belfast
  •  
  • St Patricks Lisburn
  • conceded by st patricks lisburn
  • 00:00
  • St Louises Belfast
  • 3-18 0-3
  • St Marys Newry
  • 00:00
  • St Patricks Lisburn
  •  
  • Colaiste Feirste
  • conceded by st patricks lisburn
  • 00:00
  • Colaiste Feirste
  • 7-4 7-7
  • St Louises Belfast
  • 00:00
  • St Marys Newry
  • 5-19 0-6
  • St Patricks Lisburn
  • 00:00
  • Loreto Cavan
  •  
  • St Josephs Crossmaglen
  • conceded by st josephs crossmaglen
  • 00:00
  • Inver Carrickmacross
  • 3-8 5-7
  • Loreto Cavan
  • 00:00
  • St Josephs Crossmaglen
  •  
  • Inver Carrickmacross
  • conceded by st josephs crossmaglen
  • 00:00
  • St Patricks Dungiven
  •  
  • St Comhghalls Lisnaskea
  • conceded by st patricks dungiven
  • 00:00
  • Pobalscoil Ghaoth Dobhair
  • 6-17 1-7
  • Holy Cross Strabane
  • 00:00
  • St Comhghalls Lisnaskea
  • 5-18 3-5
  • Holy Cross Strabane
  • 00:00
  • St Patricks Dungiven
  • 1-4 14-12
  • Pobalscoil Ghaoth Dobhair
  • 00:00
  • Colaiste Cholmcille Ballyshannon
  • 6-11 0-2
  • Magh Ene Bundoran
  • 00:00
  • Pobail Scoil Falcarragh Donegal
  • 1-2 8-9
  • Colaiste Ailigh Letterkenny
  • 00:00
  • Colaiste Ailigh Letterkenny
  • 7-5 10-5
  • Colaiste Cholmcille Ballyshannon
  • 00:00
  • Magh Ene Bundoran
  • 13-7 2-2
  • Pobail Scoil Falcarragh Donegal
  • 15:15
  • Tyrone
  • 4-9 5-12
  • Armagh
  • a final
  • 13:30
  • Monaghan
  • 1-8 0-16
  • Cavan
  • b final
  • 01:30
  • Antrim
  • 2-7 2-12
  • Cavan
  • 15:00
  • Tyrone
  •  
  • Derry
  • conceded by derry
  • 15:00
  • Cavan
  •  
  • Derry
  • conceded by derry
  • 15:00
  • Down
  • 1-6 6-16
  • Tyrone
  • 13:00
  • Derry
  • 3-8 6-9
  • Antrim
  • 15:00
  • Cavan
  • 3-7 1-5
  • Down
  • 13:00
  • Antrim
  • 3-7 9-14
  • Tyrone
  • 15:00
  • Derry
  • 0-7 10-8
  • Down
  • 15:00
  • Down
  • 4-5 1-10
  • Antrim
  • 15:00
  • Tyrone
  • 1-11 1-5
  • Cavan
  • 15:00
  • Fermanagh
  •  
  • Donegal
  • conceded by fermanagh
  • 12:00
  • Armagh
  • 6-10 1-8
  • Monaghan
  • 15:00
  • Fermanagh
  •  
  • Armagh
  • conceded by fermanagh
  • 15:00
  • Monaghan
  • 2-16 1-5
  • Donegal
  • 15:00
  • Donegal
  • 2-4 1-11
  • Armagh
  • 15:00
  • Monaghan
  • 8-25 1-4
  • Fermanagh
  • 13:00
  • St. Ergnat's Moneyglass (Antrim)
  • 2-6 3-16
  • Bredagh (Down)
  • final extra time if required
  • 14:00
  • Bredagh (Down)
  • 11-17 4-1
  • Moville (Donegal)
  • 14:00
  • St. Ergnat's Moneyglass (Antrim)
  • 3-15 3-12
  • Lurgan (Cavan)
  • 14:00
  • Ballymaguigan (Derry)
  • 1-5 6-11
  • St. Ergnat's Moneyglass (Antrim)
  • 11
  • 14:00
  • Clan Eireann (Armagh)
  • 4-10 4-11
  • Bredagh (Down)
  • after extra time
  • 14:00
  • Emyvale (Monaghan)
  • 1-3 3-19
  • Lurgan (Cavan)
  • 12:00
  • Kinawley (Fermanagh)
  • 1-1 8-12
  • Moville (Donegal)
  • 14:00
  • Emyvale (Monaghan)
  • 5-7 1-9
  • Errigal Ciaran (Tyrone)
  • 15:15
  • Armagh
  • 2-14 1-7
  • Cavan
  • a final
  • 14:00
  • Derry
  • 5-10 6-9
  • Down
  • c final
  • 13:30
  • Monaghan
  • 1-10 5-11
  • Tyrone
  • b final
  • 15:00
  • Antrim
  • 4-11 10-10
  • Down
  • 15:00
  • Cavan
  • 8-15 1-4
  • Monaghan
  • 14:30
  • Monaghan
  • 6-11 1-11
  • Down
  • 15:00
  • Antrim
  • 1-4 11-13
  • Cavan
  • 15:00
  • Cavan
  • 8-9 2-2
  • Down
  • 15:00
  • Monaghan
  • 5-6 1-12
  • Antrim
  • 15:00
  • Donegal
  • 6-9 8-11
  • Derry
  • 14:00
  • Tyrone
  • 2-12 1-7
  • Armagh
  • 15:00
  • Armagh
  • 2-17 1-1
  • Donegal
  • 15:00
  • Tyrone
  • 3-10 3-9
  • Derry
  • 15:00
  • Derry
  • 1-8 9-11
  • Armagh
  • 15:00
  • Tyrone
  • 4-8 4-10
  • Donegal
  • 14:00
  • Donegal
  • 4-4 3-8
  • Fermanagh
  • final
  • 15:00
  • Cavan
  • 6-9 0-2
  • Armagh
  • 15:00
  • Down
  • 0-6 7-23
  • Fermanagh
  • 15:00
  • Monaghan
  • 0-2 7-18
  • Donegal
  • 15:00
  • Fermanagh
  • 2-8 1-12
  • Donegal
  • 13:30
  • Antrim
  • 2-9 5-9
  • Down
  • 15:00
  • Antrim
  • 4-5 4-10
  • Armagh
  • 15:00
  • Fermanagh
  • 2-10 2-1
  • Cavan
  • 13:00
  • Monaghan
  • 3-6 3-6
  • Down
  • 15:00
  • Donegal
  •  
  • Antrim
  • conceded by antrim
  • 15:00
  • Down
  • 3-7 4-8
  • Armagh
  • 15:00
  • Fermanagh
  • 9-23 1-4
  • Monaghan
  • 13:30
  • Antrim
  • 1-3 7-14
  • Cavan
  • 13:30
  • Armagh
  • 0-3 9-15
  • Donegal
  • 15:00
  • Armagh
  • 3-4 1-14
  • Fermanagh
  • 13:30
  • Cavan
  • 7-14 1-4
  • Down
  • 13:30
  • Monaghan
  • 1-4 5-19
  • Antrim
  • 15:00
  • Antrim
  • 1-6 6-13
  • Fermanagh
  • 15:00
  • Armagh
  • 5-6 1-6
  • Monaghan
  • 15:00
  • Donegal
  • 3-6 2-6
  • Cavan
  • 12:00
  • Loreto Cavan
  • 9-12 0-5
  • Our Ladys & St Patricks Knock
  • 12:30
  • Mount Lourdes Enniskillen
  • 6-5 6-14
  • Our Ladys & St Pats Belfast
  • semi final
  • 12:00
  • Loreto Cavan
  • 7-10 2-6
  • Our Ladys Castleblaney
  • semi final
  • 00:00
  • St Louis Carrickmacross
  • 3-13 4-11
  • Mount Lourdes Enniskillen
  • q/final
  • 11:00
  • Loreto Cavan
  • 11-18 1-0
  • St Ciarans Ballygawley
  • q/final
  • 00:00
  • St Louis Carrickmacross
  • 5-19 2-5
  • St Ronans College
  • 00:00
  • Our Ladys Castleblaney
  • 5-9 4-9
  • St Louis Carrickmacross
  • 00:00
  • St Ronans College
  • 7-7 11-15
  • Our Ladys Castleblaney
  • 00:00
  • Loreto Cavan
  • 11-11 2-4
  • Loreto Omagh
  • 00:00
  • Mount Lourdes Enniskillen
  •  
  • Moville
  • conceded by moville
  • 00:00
  • Mount Lourdes Enniskillen
  • 6-16 7-8
  • Loreto Omagh
  • 00:00
  • Moville
  •  
  • Loreto Cavan
  • conceded by moville
  • 00:00
  • Loreto Cavan
  • 5-15 0-9
  • Mount Lourdes Enniskillen
  • 00:00
  • Loreto Omagh
  •  
  • Moville
  • conceded by moville
  • 00:00
  • Assumption GS Ballinahinch
  •  
  • St Ciarans Ballygawley
  • conceded by assumption gs ballinahinch
  • 00:00
  • St Patricks Academy
  • 3-8 2-13
  • Our Ladys & St Pats Belfast
  • 00:00
  • Our Ladys & St Pats Belfast
  • 10-9 2-14
  • St Ciarans Ballygawley
  • 00:00
  • St Patricks Academy
  • 15-12 1-4
  • Assumption GS Ballinahinch
  • 00:00
  • Assumption GS Ballinahinch
  • 1-5 8-12
  • Our Ladys & St Pats Belfast
  • 00:00
  • St Ciarans Ballygawley
  • 7-5 3-7
  • St Patricks Academy
  • 12:00
  • Colaiste Oiriall Ard Fea
  • 3-14 3-4
  • St Pius X Magherafelt
  • final
  • 13:00
  • St Pius X Magherafelt
  • 4-15 3-1
  • St Malachys Castlewellen
  • semi final
  • 10:30
  • Sacred Heart Newry
  • 5-6 6-14
  • Colaiste Oiriall Ard Fea
  • semi final
  • 00:00
  • St Malachys Castlewellen
  • 5-8 3-8
  • St Catherines Armagh
  • 00:00
  • St Pauls Bessbrook
  • 0-0 0-1
  • Sacred Heart Newry
  • score to follow
  • 00:00
  • Sacred Heart Newry
  • 4-17 2-2
  • St Catherines Armagh
  • 00:00
  • St Pauls Bessbrook
  •  
  • St Malachys Castlewellen
  • conceded by st pauls bessbrook
  • 00:00
  • St Catherines Armagh
  • 0-1 0-0
  • St Pauls Bessbrook
  • correct score to follow
  • 00:00
  • St Malachys Castlewellen
  • 2-10 6-9
  • Sacred Heart Newry
  • 00:00
  • Colaiste Oiriall Ard Fea
  • 5-6 4-8
  • Loreto Millford
  • 00:00
  • St Pius X Magherafelt
  • 8-9 7-9
  • Loreto Letterkenny
  • 00:00
  • Loreto Letterkenny
  • 4-7 3-8
  • Loreto Millford
  • 00:00
  • St Pius X Magherafelt
  • 7-17 4-4
  • Colaiste Oiriall Ard Fea
  • 00:00
  • Colaiste Oiriall Ard Fea
  • 2-14 3-8
  • Loreto Letterkenny
  • 00:00
  • Loreto Millford
  • 2-7 4-24
  • St Pius X Magherafelt
  • 11:00
  • Rathmore Belfast
  • 3-8 10-7
  • St Columbas Glenties
  • final
  • 12:00
  • St Columbas Glenties
  • 5-5 2-2
  • St Dominics Belfast
  • semi final
  • 11:30
  • Rathmore Belfast
  • 4-8 0-4
  • St Marys Magherafelt
  • semi final
  • 11:00
  • St Columbas Glenties
  • 5-10 0-7
  • Holy Trinity Cookstown
  • q/finals
  • 00:00
  • St Louis Monaghan
  • 3-7 6-7
  • St Dominics Belfast
  • q/final
  • 00:00
  • Rathmore Belfast
  • 6-17 2-2
  • Carndonagh Community School
  • q/finals
  • 00:00
  • Thornhill Derry
  • 5-3 4-12
  • St Marys Magherafelt
  • q/finals
  • 00:00
  • Our Ladys Newry
  • 1-2 2-9
  • St Dominics Belfast
  • 00:00
  • St Louis Kilkeel
  • 10-13 1-3
  • Aquinas Belfast
  • 00:00
  • Our Ladys Newry
  • 2-6 1-9
  • Aquinas Belfast
  • 00:00
  • St Dominics Belfast
  • 3-12 2-3
  • St Louis Kilkeel
  • 00:00
  • Aquinas Belfast
  • 3-2 6-17
  • St Dominics Belfast
  • 00:00
  • St Louis Kilkeel
  • 3-11 2-8
  • Our Ladys Newry
  • 00:00
  • Holy Trinity Cookstown
  • 6-13 1-3
  • Bailleborough C C
  • 00:00
  • St Josephs Donaghmore
  •  
  • Virginia College
  • conceded by st josephs donaghmore
  • 00:00
  • St Josephs Donaghmore
  •  
  • Bailleborough C C
  • conceded by st josephs donaghmore
  • 00:00
  • Virginia College
  • 0-6 5-11
  • Holy Trinity Cookstown
  • 00:00
  • Bailleborough C C
  • 4-8 1-12
  • Virginia College
  • 00:00
  • Holy Trinity Cookstown
  •  
  • St Josephs Donaghmore
  • conceded by st josephs donaghmore
  • 00:00
  • Castleblaney College
  •  
  • Largy College Clones
  • conceded by largy college clones
  • 00:00
  • St Josephs Crossmaglen
  • 7-5 5-18
  • St Louis Monaghan
  • 00:00
  • Castleblaney College
  • 1-1 7-14
  • St Louis Monaghan
  • 00:00
  • Largy College Clones
  •  
  • St Josephs Crossmaglen
  • conceded by largy college clones
  • 00:00
  • St Josephs Crossmaglen
  • 7-10 1-5
  • Castleblaney College
  • 00:00
  • St Louis Monaghan
  • 2-12 2-9
  • Largy College Clones
  • 00:00
  • Rathmore Belfast
  • 7-5 5-5
  • St Genevieves Belfast
  • 00:00
  • St Louis Ballymena
  • 6-3 6-14
  • Rathmore Belfast
  • 00:00
  • St Genevieves Belfast
  • 6-8 6-8
  • St Louis Ballymena
  • 00:00
  • Abbey Vocational Donegal
  • 3-1 12-14
  • St Columbas Glenties
  • 00:00
  • Rosses CS Donegal
  • 2-5 10-13
  • St Catherines Killybegs
  • 00:00
  • Rosses CS Donegal
  • 0-3 11-17
  • St Columbas Glenties
  • 00:00
  • St Catherines Killybegs
  • 8-9 3-6
  • Abbey Vocational Donegal
  • 00:00
  • Abbey Vocational Donegal
  • 5-10 3-3
  • Rosses CS Donegal
  • 00:00
  • St Columbas Glenties
  • 6-11 2-3
  • St Catherines Killybegs
  • 00:00
  • Carndonagh Community School
  • 9-8 2-0
  • Deele College Raphoe
  • 00:00
  • Gairmscoil Chu Uladh
  • 4-4 9-8
  • Carndonagh Community School
  • 00:00
  • Thornhill Derry
  • 20-15 1-1
  • Crana College Buncrana
  • 00:00
  • Scoil Mhuire Buncrana
  • 0-3 10-13
  • Thornhill Derry
  • 00:00
  • St Patricks & St Brigids Claudy
  • 0-1 9-21
  • St Marys Magherafelt
  • 00:00
  • Dean McGuirc Carrickmore
  • 6-15 2-3
  • St Patricks & St Brigids Claudy
  • 00:00
  • St Marys Magherafelt
  • 5-12 0-3
  • Dean McGuirc Carrickmore
  • 12:00
  • Colaiste Ailigh Letterkenny
  • 8-7 1-7
  • St Killians
  • final
  • 00:00
  • Colaiste Ailigh Letterkenny
  • 8-2 2-6
  • Colaiste Feirste
  • semi final
  • 00:00
  • St Killians
  • 3-16 5-3
  • Loreto Cavan
  • semi final
  • 13:30
  • St Marks Warrenpoint
  • 1-4 4-14
  • Colaiste Feirste
  • quarter final
  • 11:30
  • St Killians
  • 4-11 1-2
  • Sacred Heart Omagh
  • quarter final
  • 00:00
  • Colaiste Ailigh Letterkenny
  • 3-10 0-4
  • Colaiste Cholmcille Ballyshannon
  • q/final
  • 00:00
  • St Johns Dromore
  •  
  • Sacred Heart Omagh
  • conceded by st johns dromore
  • 00:00
  • St Josephs Coalisland
  • 2-4 5-9
  • St Comhghalls Lisnaskea
  • 00:00
  • St Comhghalls Lisnaskea
  • 5-13 2-3
  • St Johns Dromore
  • 00:00
  • St Josephs Coalisland
  • 1-3 10-13
  • Sacred Heart Omagh
  • 00:00
  • Sacred Heart Omagh
  • 4-11 1-1
  • St Comhghalls Lisnaskea
  • 00:00
  • St Johns Dromore
  • 3-3 3-7
  • St Josephs Coalisland
  • 00:00
  • St Columbans Kilkeel
  • 7-5 0-5
  • St Marys Downpatrick
  • 00:00
  • St Marks Warrenpoint
  •  
  • St Patricks Lisburn
  • conceded by st patricks lisburn
  • 00:00
  • St Marks Warrenpoint
  •  
  • St Marys Downpatrick
  • conceded by st marys downpatrick
  • 00:00
  • St Columbans Kilkeel
  • 3-3 3-8
  • St Marks Warrenpoint
  • 00:00
  • St Marys Derry
  • 0-1 7-15
  • Colaiste Cholmcille Ballyshannon
  • 00:00
  • St Marys Limavady
  • 1-4 6-7
  • Colaiste Cholmcille Ballyshannon
  • 00:00
  • Colaiste Cholmcille Ballyshannon
  • 5-7 2-4
  • Pobalscoil Ghaoth Dobhair
  • 00:00
  • St Marys Derry
  • 5-4 6-14
  • St Marys Limavady
  • 00:00
  • Magh Ene Bundoran
  •  
  • Colaiste Ailigh Letterkenny
  • conceded by magh ene bundoran
  • 00:00
  • Mulroy College
  • 2-6 5-1
  • St Aidans Derrylin
  • correct score to follow
  • 00:00
  • Mulroy College
  • 3-9 2-12
  • Colaiste Ailigh Letterkenny
  • 00:00
  • St Aidans Derrylin
  •  
  • Magh Ene Bundoran
  • conceded by magh ene bundoran
  • 00:00
  • Colaiste Ailigh Letterkenny
  • 6-8 2-3
  • St Aidans Derrylin
  • 00:00
  • Magh Ene Bundoran
  •  
  • Mulroy College
  • conceded by magh ene bundoran
  • 00:00
  • Loreto Cavan
  • 7-16 2-2
  • St Patricks Keady
  • 00:00
  • Inver Carrickmacross
  • 1-5 6-16
  • Loreto Cavan
  • 00:00
  • St Patricks Keady
  • 1-5 2-10
  • Inver Carrickmacross
  • 00:00
  • Holy Cross Strabane
  • 3-6 9-8
  • St Killians
  • 00:00
  • St Killians
  • 15-20 4-1
  • St Patricks Dungiven
  • 00:00
  • Lismore Carigavon
  • 0-6 10-9
  • Colaiste Feirste
  • 00:00
  • St Benedicts Randalstown
  • 3-2 5-10
  • Lismore Carigavon
  • 00:00
  • Colaiste Feirste
  • 11-7 2-5
  • St Benedicts Randalstown
  • 15:00
  • Armagh
  • 3-8 4-6
  • Antrim
  • c final
  • 14:00
  • Donegal
  • 0-5 1-10
  • Cavan
  • a final
  • 14:00
  • Tyrone
  • 4-17 2-6
  • Down
  • b final
  • 15:00
  • Antrim
  • 4-6 5-8
  • Cavan
  • 15:00
  • Down
  • 4-14 3-6
  • Monaghan
  • 15:30
  • Monaghan
  • 6-5 7-6
  • Antrim
  • 15:00
  • Down
  • 3-5 11-19
  • Cavan
  • 15:00
  • Antrim
  • 2-15 6-5
  • Down
  • 15:00
  • Cavan
  • 7-17 1-2
  • Monaghan
  • 15:00
  • Armagh
  • 1-1 4-11
  • Donegal
  • 15:00
  • Derry
  • 0-0 16-26
  • Tyrone
  • 15:00
  • Derry
  • 2-2 5-15
  • Armagh
  • 15:00
  • Tyrone
  • 1-5 2-13
  • Donegal
  • 15:00
  • Armagh
  • 0-7 4-10
  • Tyrone
  • 15:00
  • Donegal
  • 13-33 0-1
  • Derry
  • 13:30
  • Antrim
  • 2-3 5-7
  • Monaghan
  • final
  • 13:30
  • Armagh
  • 1-10 5-7
  • Donegal
  • 13:30
  • Down
  • 2-1 8-13
  • Monaghan
  • 13:30
  • Fermanagh
  • 2-3 5-9
  • Antrim
  • 13:30
  • Monaghan
  • 5-1 5-8
  • Antrim
  • 15:00
  • Donegal
  • 2-6 7-5
  • Antrim
  • 13:30
  • Fermanagh
  • 2-4 5-7
  • Monaghan
  • 19:00
  • Armagh
  • 6-8 6-6
  • Down
  • 16:00
  • Fermanagh
  • 5-5 1-6
  • Armagh
  • 13:30
  • Down
  • 2-3 5-15
  • Donegal
  • 15:00
  • Antrim
  • 2-8 1-5
  • Armagh
  • 15:00
  • Monaghan
  • 3-8 4-2
  • Donegal
  • 14:00
  • Down
  • 6-5 5-2
  • Fermanagh
  • 13:30
  • Antrim
  • 8-7 0-5
  • Down
  • 13:30
  • Armagh
  • 0-6 8-10
  • Monaghan
  • 13:30
  • Donegal
  • 5-15 1-3
  • Fermanagh
  • 12:30
  • Our Ladys Castleblaney
  • 1-7 5-8
  • Loreto Cavan
  • final
  • 00:00
  • Loreto Cavan
  • 10-13 0-4
  • Our Ladys & St Pats Belfast
  • semi-final
  • 00:00
  • St Patricks Academy
  • 1-5 3-15
  • Our Ladys Castleblaney
  • semi-final
  • 13:00
  • Our Ladys & St Pats Belfast
  • 6-15 1-6
  • St Malachys Castlewellen
  • 13:00
  • St Patricks Academy
  • 5-14 0-2
  • St Ronans College
  • 13:00
  • Our Ladys & St Pats Belfast
  • 5-14 0-2
  • St Ronans College
  • 13:00
  • St Malachys Castlewellen
  • 2-1 11-27
  • St Patricks Academy
  • 13:00
  • St Patricks Academy
  • 4-9 3-4
  • Our Ladys & St Pats Belfast
  • 13:00
  • Our Ladys Castleblaney
  • 1-13 3-4
  • Loreto Omagh
  • 13:00
  • Loreto Cavan
  • 5-10 0-7
  • Our Ladys Castleblaney
  • 13:00
  • Loreto Omagh
  • 2-8 1-7
  • Mount Lourdes Enniskillen
  • 13:00
  • Loreto Cavan
  • 3-12 1-2
  • Mount Lourdes Enniskillen
  • 13:00
  • St Ciarans Ballygawley
  • 2-7 4-7
  • Loreto Omagh
  • 13:00
  • Mount Lourdes Enniskillen
  • 3-4 8-10
  • Our Ladys Castleblaney
  • 13:00
  • St Ciarans Ballygawley
  • 0-2 6-13
  • Loreto Cavan
  • 13:00
  • Loreto Omagh
  • 0-1 5-14
  • Loreto Cavan
  • 13:00
  • Our Ladys Castleblaney
  • 5-9 2-5
  • St Ciarans Ballygawley
  • 10:45
  • Holy Trinity Cookstown
  • 1-7 6-15
  • St Louis Carrickmacross 1
  • final
  • 00:00
  • Dean McGuirc Carrickmore
  • 5-7 6-5
  • Holy Trinity Cookstown
  • semi-final
  • 00:00
  • St Pius X Magherafelt
  • 1-13 14-12
  • St Louis Carrickmacross 1
  • semi-final
  • 00:00
  • Dean McGuirc Carrickmore
  • 2-12 1-11
  • Assumption GS Ballinahinch
  • quarter finals
  • 00:00
  • Sacred Heart Omagh
  • 2-7 3-15
  • St Pius X Magherafelt
  • quarter final
  • 13:00
  • Holy Trinity Cookstown
  • 6-10 3-7
  • Moville
  • 13:00
  • St Pius X Magherafelt
  • 11-16 1-1
  • Carndonagh Community School
  • 13:00
  • Holy Trinity Cookstown
  • 6-14 1-5
  • Carndonagh Community School
  • 13:00
  • Moville
  • 5-2 10-11
  • St Pius X Magherafelt
  • 13:00
  • Carndonagh Community School
  • 12-6 9-7
  • Moville
  • 13:00
  • St Pius X Magherafelt
  • 4-5 4-16
  • Holy Trinity Cookstown
  • 13:00
  • Assumption GS Ballinahinch
  • 12-11 10-14
  • Sacred Heart Newry
  • 13:00
  • St Pauls Bessbrook
  • 0-3 8-21
  • St Louis Carrickmacross 1
  • 13:00
  • St Louis Carrickmacross 1
  • 10-13 2-4
  • Sacred Heart Newry
  • 13:00
  • St Pauls Bessbrook
  • 9-8 9-9
  • Assumption GS Ballinahinch
  • 13:00
  • Assumption GS Ballinahinch
  • 5-1 7-18
  • St Louis Carrickmacross 1
  • 13:00
  • Sacred Heart Newry
  • 12-17 8-9
  • St Pauls Bessbrook
  • 13:00
  • Sacred Heart Omagh
  • 0-5 8-11
  • Dean McGuirc Carrickmore
  • 13:00
  • Virginia College
  • 5-7 11-13
  • Sacred Heart Omagh
  • 13:00
  • Dean McGuirc Carrickmore
  • 5-22 2-3
  • Virginia College
  • 10:45
  • St Catherines Armagh
  • 4-10 2-18
  • St Marys Magherafelt
  • final
  • 00:00
  • Colaiste Oiriall Ard Fea
  • 4-3 6-7
  • St Marys Magherafelt
  • semi final
  • 00:00
  • St Catherines Armagh
  • 8-16 5-3
  • St Clares Ballyjamesduff
  • 00:00
  • Colaiste Oiriall Ard Fea
  • 9-15 2-4
  • Scoil Mhuire Buncrana
  • quarter final
  • 00:00
  • Rathmore Belfast
  • 3-6 7-14
  • St Clares Ballyjamesduff
  • quarter final
  • 00:00
  • St Catherines Armagh
  • 7-11 2-6
  • Loreto Millford
  • quarter final
  • 13:00
  • Abbey Vocational Donegal
  • 2-1 9-12
  • Loreto Millford
  • 13:00
  • Loreto Letterkenny
  • 3-5 5-16
  • Loreto Millford
  • 13:00
  • Loreto Millford
  • 7-18 0-0
  • St Columbas Glenties
  • 13:00
  • St Clares Ballyjamesduff
  • 12-21 1-2
  • St Louis Carrickmacross 2
  • 13:00
  • St Clares Ballyjamesduff
  • 1-9 1-2
  • Loreto Cavan
  • 13:00
  • Bailleborough C C
  • 5-4 3-12
  • St Clares Ballyjamesduff
  • 13:00
  • St Louis Carrickmacross 2
  • 0-1 4-18
  • Loreto Cavan
  • 13:00
  • Pobail Scoil Falcarragh Donegal
  • 0-0 9-9
  • Scoil Mhuire Buncrana
  • 13:00
  • Scoil Mhuire Buncrana
  • 13-17 0-1
  • Crana College Buncrana
  • 13:00
  • Crana College Buncrana
  • 0-0 18-10
  • Pobail Scoil Falcarragh Donegal
  • 13:00
  • Scoil Mhuire Buncrana
  • 6-12 0-1
  • Rosses CS Donegal
  • 13:00
  • St Marys Magherafelt
  • 3-10 2-6
  • St Louis Ballymena
  • 13:00
  • St Louis Ballymena
  • 13-11 0-3
  • Thornhill Derry
  • 00:00
  • St Columbas Stranorlar
  • 1-2 7-19
  • St Marys Magherafelt
  • round 2
  • 13:00
  • Thornhill Derry
  • 0-1 10-8
  • St Marys Magherafelt
  • 00:00
  • St Louis Ballymena
  • 12-4 1-4
  • St Columbas Stranorlar
  • round 1
  • 13:00
  • Colaiste Oiriall Ard Fea
  • 5-14 1-7
  • St Louis Monaghan
  • 13:00
  • St Josephs Crossmaglen
  • 1-0 5-10
  • Colaiste Oiriall Ard Fea
  • 13:00
  • Colaiste Oiriall Ard Fea
  • 10-17 4-4
  • Our Ladys Newry
  • 13:00
  • St Louis Monaghan
  • 11-14 2-3
  • St Josephs Crossmaglen
  • 13:00
  • St Josephs Donaghmore
  • 0-0 0-1
  • St Catherines Armagh
  • 13:00
  • St Patricks Academy
  • 0-2 10-14
  • St Dominics Belfast
  • 13:00
  • St Dominics Belfast
  •  
  • St Catherines Armagh
  • conceded by st dominics belfast
  • 13:00
  • St Patricks Academy
  •  
  • St Josephs Donaghmore
  • void
  • 13:00
  • St Catherines Armagh
  • 16-16 0-0
  • St Patricks Academy
  • 13:00
  • St Josephs Donaghmore
  • 0-0 0-1
  • St Dominics Belfast
  • 11:00
  • Rathmore Belfast
  • 3-10 3-9
  • St Genevieves Belfast
  • play-off
  • 13:00
  • Rathmore Belfast
  • 3-9 4-6
  • St Genevieves Belfast
  • 13:00
  • St Louis Kilkeel
  • 5-7 1-2
  • St Marks Warrenpoint
  • 13:00
  • St Louis Kilkeel
  • 0-4 9-4
  • Rathmore Belfast
  • 13:00
  • St Marks Warrenpoint
  • 2-8 10-9
  • St Genevieves Belfast
  • 11:00
  • Aquinas Belfast
  • 4-15 2-11
  • St Ronans College
  • 12:00
  • St Comhghalls Lisnaskea
  • 6-5 4-12
  • St Ronans College
  • semi-final
  • 00:00
  • Aquinas Belfast
  • 9-10 2-6
  • Ballybay Community School
  • 13:00
  • Aquinas Belfast
  • 7-15 4-7
  • St Genevieves Belfast
  • 13:00
  • Lismore Carigavon
  • 0-3 6-11
  • Aquinas Belfast
  • 13:00
  • St Genevieves Belfast
  • 0-1 0-0
  • St Ronans College
  • correct score to follow
  • 13:00
  • St Ronans College
  • 6-7 0-1
  • Lismore Carigavon
  • 13:00
  • Aquinas Belfast
  • 11-11 2-2
  • St Louises Belfast
  • 13:00
  • Ballybay Community School
  • 6-12 5-5
  • Magh Ene Bundoran
  • 12:00
  • St Aidans Cootehill
  • 4-20 1-3
  • St Marks Warrenpoint
  • final
  • 00:00
  • St Aidans Cootehill
  • 4-20 1-3
  • St Marks Warrenpoint
  • final
  • 00:00
  • St Marks Warrenpoint
  • 6-7 2-4
  • Victoria College Belfast
  • 00:00
  • St Marys Limavady
  • 5-8 1-2
  • St Benedicts Randalstown
  • quarter-final
  • 00:00
  • St Marks Warrenpoint
  • 0-1 0-0
  • St Marys Derry
  • quarter-final correct score to follow
  • 00:00
  • St Marys Limavady
  • 5-8 1-2
  • St Benedicts Randalstown
  • 13:00
  • St Patricks Dungiven
  • 2-2 4-8
  • St Benedicts Randalstown
  • 13:00
  • Victoria College Belfast
  • 10-10 2-6
  • St Patricks Dungiven
  • 13:00
  • St Marys Limavady
  • 5-14 2-2
  • St Marys Derry
  • 13:00
  • Deele College Raphoe
  • 1-0 5-13
  • St Marys Limavady
  • 13:00
  • St Aidans Cootehill
  • 7-15 0-1
  • St Mogues Bawnboy
  • 13:00
  • St Marys Newry
  • 1-5 4-7
  • St Marks Warrenpoint
  • 12:00
  • Colaiste Ailigh Letterkenny
  • 2-5 1-11
  • Largy College Clones
  • 00:00
  • Holy Cross Strabane
  • 0-0 0-1
  • Colaiste Ailigh Letterkenny
  • semi-final
  • 00:00
  • Largy College Clones
  • 10-10 0-9
  • Colaiste Feirste
  • semi-final
  • 10:30
  • Largy College Clones
  • 6-10 4-5
  • Colaiste Cholmcille Ballyshannon
  • 00:00
  • Holy Cross Strabane
  • 5-14 2-4
  • St Patricks Academy 2
  • 13:00
  • Colaiste Ailigh Letterkenny
  •  
  • Colaiste Cholmcille Ballyshannon
  • conceded by colaiste cholmcille ballyshannon
  • 13:00
  • Finn Valley Stranorlar
  •  
  • Colaiste Cholmcille Ballyshannon
  • conceded by finn valley stranorlar
  • 13:00
  • Gairmscoil Chu Uladh
  • 0-0 0-1
  • Colaiste Ailigh Letterkenny
  • score to follow
  • 13:00
  • Colaiste Ailigh Letterkenny
  • 0-1 0-0
  • Finn Valley Stranorlar
  • score to follow
  • 13:00
  • Colaiste Cholmcille Ballyshannon
  • 5-11 3-1
  • Gairmscoil Chu Uladh
  • 13:00
  • Holy Cross Strabane
  • 8-8 6-6
  • Largy College Clones
  • 13:00
  • Largy College Clones
  • 4-14 1-1
  • St Aidans Derrylin
  • 13:00
  • St Patricks & St Brigids Claudy
  • 5-7 7-10
  • Holy Cross Strabane
  • 13:00
  • St Patricks Academy
  • 1-4 6-4
  • Colaiste Feirste
  • 13:00
  • St Dominics Belfast
  • 2-7 6-7
  • Colaiste Feirste
  • 13:00
  • St Josephs Coalisland
  • 0-4 3-7
  • St Patricks Academy
  • 13:00
  • Colaiste Feirste
  • 5-5 1-1
  • St Josephs Coalisland
  • 13:00
  • St Patricks Academy
  • 10-11 2-3
  • St Dominics Belfast
  • 12:15
  • St Patricks Keady
  • 8-7 1-4
  • St Catherines Killybegs
  • 00:00
  • St Catherines Killybegs
  • 5-14 5-5
  • St Marys Downpatrick
  • semi-final
  • 00:00
  • St Patricks Dungannon
  • 0-4 3-17
  • St Patricks Keady
  • 00:00
  • St Catherines Killybegs
  • 5-8 4-2
  • Our Ladys & St Pats Belfast
  • 00:00
  • St Patricks Dungannon
  • 5-10 1-2
  • Dungannon Integrated College
  • quarter-final
  • 13:00
  • St Marys Downpatrick
  • 5-4 1-7
  • Our Ladys & St Pats Belfast
  • 13:00
  • Shimna Integrated
  • 1-7 6-8
  • St Marys Downpatrick
  • 13:00
  • Our Ladys & St Pats Belfast
  • 3-7 0-4
  • Shimna Integrated
  • 13:00
  • Dungannon Integrated College
  • 1-2 5-5
  • St Catherines Killybegs
  • 13:00
  • St Catherines Killybegs
  • 10-11 1-4
  • St Johns Dromore
  • 13:00
  • St John the Baptist
  • 0-1 4-15
  • St Patricks Dungannon
  • 13:00
  • St Pius X Magherafelt
  • 0-2 12-25
  • St Patricks Keady
  • 13:00
  • St Patricks Keady
  • 9-17 0-0
  • St John the Baptist