Latest Results

  • Time
  • Team1
  • Scores
  • Team2
  • Comment
  • 13:45
  • Armagh
  • 4-8 9-21
  • Donegal
  • final
  • 19:00
  • Donegal
  • 3-17 1-9
  • Monaghan
  • semi-final
  • 18:00
  • Armagh
  • 2-14 1-14
  • Cavan
  • semi-final
  • 13:45
  • Down
  • 1-7 6-22
  • Tyrone
  • final
  • 17:00
  • Fermanagh
  • 1-11 5-11
  • Down
  • semi-final
  • 17:00
  • Down
  • 0-5 7-22
  • Tyrone
  • semi-final
  • 19:00
  • Antrim
  • 1-14 3-15
  • Derry
  • final
  • 15:00
  • Armagh
  •  
  • Fermanagh
  • conceded by fermanagh
  • 15:00
  • Derry
  • 3-7 11-18
  • Monaghan
  • round one
  • 15:00
  • Down
  • 3-10 4-6
  • Armagh
  • round five
  • 15:00
  • Fermanagh
  • 2-9 6-13
  • Derry
  • round five
  • 15:00
  • Derry
  • 5-11 8-11
  • Down
  • round four
  • 18:45
  • Monaghan
  • 8-24 0-4
  • Fermanagh
  • round four
  • 15:00
  • Armagh
  • 3-19 1-13
  • Derry
  • round three
  • 15:00
  • Down
  • 2-7 2-12
  • Monaghan
  • round three
  • 15:15
  • Monaghan
  • 5-12 0-11
  • Armagh
  • round two
  • 15:00
  • Fermanagh
  • 3-5 15-18
  • Down
  • round two
  • 15:00
  • Antrim
  • 3-12 2-10
  • Donegal
  • round three
  • 15:00
  • Cavan
  • 4-12 3-8
  • Tyrone
  • round three
  • 15:00
  • Cavan
  • 7-7 3-5
  • Donegal
  • round two
  • 15:00
  • Tyrone
  • 2-7 6-15
  • Antrim
  • round two
  • 15:00
  • Antrim
  • 0-4 10-10
  • Cavan
  • round one
  • 15:00
  • Donegal
  • 2-5 3-2
  • Tyrone
  • round one
  • 15:00
  • Antrim
  • 6-12 5-7
  • Down
  • b final
  • 15:00
  • Monaghan
  • 1-6 6-10
  • Cavan
  • a final
  • 15:00
  • Cavan
  • 10-15 3-4
  • Down
  • semi-final
  • 15:00
  • Monaghan
  • 3-11 1-10
  • Antrim
  • semi-final
  • 00:00
  • Loreto Millford
  • 3-12 4-5
  • St Columbas Glenties
  • round 1
  • 00:00
  • St Patricks Academy
  • 2-9 3-6
  • St Pius X Magherafelt
  • round 1
  • 00:00
  • Our Ladys Newry
  • 2-12 3-7
  • St Louis Ballymena
  • round 1
  • 00:00
  • Ballybay Community School
  • 4-10 7-9
  • St Louis Kilkeel
  • round 1
  • 00:00
  • St Ronans College
  • 1-7 4-14
  • St Catherines Armagh
  • round 1
  • 00:00
  • Loreto Cavan
  • 0-11 2-4
  • Our Ladys Castleblaney
  • round 1
  • 00:00
  • St Dominics Belfast
  • 10-15 3-5
  • St Pius X Magherafelt
  • round 1
  • 00:00
  • Loreto Millford
  • 7-11 2-5
  • Loreto Letterkenny
  • round 1
  • 00:00
  • Moville
  • 8-11 9-8
  • St Columbas Glenties
  • round 1
  • 00:00
  • St Pauls Bessbrook
  • 8-12 1-7
  • Assumption GS Ballinahinch
  • round 1
  • 00:00
  • Our Ladys Newry
  • 15-7 9-4
  • Colaiste Feirste
  • round 1
  • 00:00
  • St Josephs Donaghmore
  • 7-18 2-4
  • St Colms Draperstown
  • round 1
  • 00:00
  • St Josephs Crossmaglen
  • 4-5 7-15
  • Largy College Clones
  • round 1
  • 00:00
  • St Louis Monaghan
  • 2-3 4-22
  • St Clares Ballyjamesduff
  • round1
  • 14:00
  • Antrim
  • 9-13 6-6
  • Derry
  • round five
  • 14:00
  • Armagh
  • 2-3 3-7
  • Donegal
  • round five
  • 14:00
  • Armagh
  • 9-14 1-2
  • Derry
  • round four
  • 14:00
  • Monaghan
  • 5-12 3-7
  • Antrim
  • round four
  • 14:00
  • Donegal
  • 3-10 1-4
  • Antrim
  • round one
  • 15:00
  • Derry
  • 3-2 10-25
  • Monaghan
  • round one
  • 14:00
  • Armagh
  • 6-6 3-12
  • Monaghan
  • round three
  • 14:00
  • Donegal
  • 9-22 1-5
  • Derry
  • round three
  • 14:30
  • Monaghan
  • 0-6 2-11
  • Donegal
  • round two
  • 14:00
  • Antrim
  • 9-7 5-15
  • Armagh
  • round two
  • 14:00
  • Cavan
  • 1-17 2-6
  • Tyrone
  • round three
  • 14:00
  • Fermanagh
  • 3-12 2-13
  • Down
  • round three
  • 14:00
  • Fermanagh
  • 1-6 3-13
  • Tyrone
  • round two
  • 16:30
  • Down
  • 0-18 3-13
  • Cavan
  • round two
  • 14:30
  • Cavan
  • 4-22 2-7
  • Fermanagh
  • round one
  • 14:00
  • Tyrone
  • 8-8 3-7
  • Down
  • round one
  • 13:00
  • Armagh
  • 3-14 1-10
  • Tyrone
  • b- final
  • 13:00
  • Cavan
  • 0-5 4-10
  • Donegal
  • a-final
  • 14:00
  • Cavan
  • 4-19 2-6
  • Armagh
  • semi-final
  • 14:00
  • Donegal
  • 1-13 1-4
  • Tyrone
  • semi-final
  • 14:00
  • Monaghan
  • 2-7 3-16
  • Armagh
  • play-off
  • 19:15
  • Armagh
  • 4-7 3-7
  • Antrim
  • play-off
  • 14:00
  • Antrim
  • 3-12 3-7
  • Monaghan
  • final
  • 14:00
  • Monaghan
  • 6-26 2-4
  • Derry
  • semi-final
  • 13:30
  • Antrim
  • 10-15 1-9
  • Fermanagh
  • semi-final
  • 14:00
  • Derry
  • 7-8 5-8
  • Down
  • preliminary round
  • 14:00
  • Donegal
  • 5-17 1-4
  • Down
  • final
  • 19:00
  • Donegal
  • 3-8 2-4
  • Tyrone
  • round seven
  • 14:00
  • Monaghan
  •  
  • Derry
  • conceded by derry
  • 12:00
  • Down
  • 8-4 4-10
  • Armagh
  • round seven
  • 14:00
  • Tyrone
  • 2-8 1-9
  • Monaghan
  • round six
  • 14:00
  • Derry
  • 1-10 3-10
  • Antrim
  • round six
  • 13:00
  • Armagh
  • 4-9 4-11
  • Donegal
  • round six
  • 11:00
  • Armagh
  • 4-14 6-10
  • Tyrone
  • round five
  • 14:00
  • Antrim
  • 3-6 5-9
  • Down
  • round five
  • 14:00
  • Donegal
  • 7-10 0-9
  • Monaghan
  • round five
  • 12:00
  • Monaghan
  • 4-16 3-4
  • Armagh
  • round four
  • 14:00
  • Antrim
  • 1-11 6-5
  • Donegal
  • round four
  • 14:00
  • Derry
  • 3-2 9-13
  • Down
  • round four
  • 15:00
  • Down
  • 6-2 4-3
  • Monaghan
  • round three
  • 14:00
  • Tyrone
  • 7-10 8-7
  • Antrim
  • round three
  • 12:00
  • Armagh
  • 7-19 1-1
  • Derry
  • round three
  • 11:45
  • Monaghan
  • 3-2 2-11
  • Antrim
  • round one
  • 14:00
  • Down
  • 2-2 5-13
  • Donegal
  • round two
  • 01:45
  • Derry
  • 3-6 13-10
  • Tyrone
  • round two
  • 19:30
  • Antrim
  • 2-10 3-11
  • Armagh
  • round two
  • 14:00
  • Donegal
  • 10-21 0-0
  • Derry
  • round one
  • 14:00
  • Tyrone
  • 3-6 5-6
  • Down
  • round one
  • 15:00
  • Monaghan
  • 1-6 7-16
  • Cavan
  • a final
  • 13:00
  • Antrim
  • 5-8 1-3
  • Down
  • b final
  • 13:30
  • Cavan
  • 4-15 0-0
  • Down
  • semi-final
  • 13:30
  • Monaghan
  • 4-10 2-11
  • Antrim
  • semi-final
  • 16:00
  • Tyrone
  • 2-9 3-11
  • Donegal
  • final
  • 19:15
  • Armagh
  • 2-10 4-8
  • Tyrone
  • semi-final
  • 13:30
  • Fermanagh
  • 1-4 8-19
  • Donegal
  • semi-final
  • 13:30
  • Down
  • 6-6 4-9
  • Armagh
  • round five
  • 13:30
  • Fermanagh
  • 4-8 1-15
  • Derry
  • round five
  • 13:30
  • Monaghan
  • 7-16 0-8
  • Fermanagh
  • round four
  • 12:00
  • Derry
  • 2-3 10-14
  • Down
  • round four
  • 12:30
  • Derry
  • 5-6 12-18
  • Monaghan
  • round one
  • 11:00
  • Armagh
  • 16-24 1-0
  • Fermanagh
  • round one
  • 14:00
  • Down
  • 3-8 7-12
  • Monaghan
  • round three
  • 13:00
  • Armagh
  • 6-16 0-4
  • Derry
  • round three
  • 13:30
  • Monaghan
  • 3-20 4-12
  • Armagh
  • round two
  • 12:30
  • Fermanagh
  • 0-6 14-13
  • Down
  • round two
  • 13:30
  • Antrim
  • 4-5 1-5
  • Donegal
  • round three
  • 13:30
  • Cavan
  • 15-14 4-4
  • Tyrone
  • round three
  • 13:30
  • Cavan
  • 6-14 1-4
  • Donegal
  • round two
  • 13:30
  • Tyrone
  • 2-4 2-7
  • Antrim
  • round two
  • 13:30
  • Antrim
  • 2-4 3-18
  • Cavan
  • round one
  • 13:30
  • Donegal
  • 2-7 3-4
  • Tyrone
  • round one
  • 12:00
  • Loreto Cavan
  • 6-8 1-4
  • Our Ladys Castleblaney
  • final
  • 00:00
  • Loreto Cavan
  • 7-14 1-3
  • St Ciarans Ballygawley
  • semi-final
  • 00:00
  • Our Ladys & St Pats Belfast
  • 6-12 5-17
  • Our Ladys Castleblaney
  • semi-final aet
  • 00:00
  • Our Ladys & St Pats Belfast
  •  
  • Loreto Omagh
  • void match
  • 00:00
  • St Patricks Academy
  • 2-3 3-2
  • St Ciarans Ballygawley
  • round three
  • 00:00
  • Loreto Omagh
  •  
  • St Patricks Academy
  • void match
  • 00:00
  • Our Ladys & St Pats Belfast
  • 4-16 1-8
  • St Ciarans Ballygawley
  • round two
  • 00:00
  • St Ciarans Ballygawley
  • 10-16 2-5
  • Loreto Omagh
  • round one
  • 00:00
  • St Patricks Academy
  • 1-2 6-9
  • Our Ladys & St Pats Belfast
  • round one
  • 00:00
  • Mount Lourdes Enniskillen
  • 5-6 4-11
  • Our Ladys Castleblaney
  • round three
  • 00:00
  • St Louis Carrickmacross 1
  • 0-1 13-15
  • Loreto Cavan
  • round three
  • 00:00
  • Loreto Cavan
  •  
  • Our Ladys Castleblaney
  • conceded by our ladys castleblaney
  • 00:00
  • St Louis Carrickmacross 1
  •  
  • Mount Lourdes Enniskillen
  • void match
  • 00:00
  • Mount Lourdes Enniskillen
  • 0-2 5-8
  • Loreto Cavan
  • round one
  • 00:00
  • Our Ladys Castleblaney
  • 6-13 2-6
  • St Louis Carrickmacross 1
  • round one
  • 00:00
  • Dean McGuirc Carrickmore
  • 7-7 3-4
  • Holy Trinity Cookstown
  • final
  • 00:00
  • Dean McGuirc Carrickmore
  • 11-12 0-5
  • St Ronans College
  • semi-final
  • 00:00
  • Holy Trinity Cookstown
  • 11-12 0-5
  • St Pius X Magherafelt
  • semi-final
  • 00:00
  • Dean McGuirc Carrickmore
  • 14-13 3-6
  • St Ronans College
  • semi-final
  • 00:00
  • Holy Trinity Cookstown
  • 7-16 2-6
  • St Malachys Castlewellen
  • round 5
  • 00:00
  • Sacred Heart Newry
  • 5-11 2-3
  • Assumption GS Ballinahinch
  • round 5
  • 00:00
  • Assumption GS Ballinahinch
  • 4-6 4-9
  • Holy Trinity Cookstown
  • round 4
  • 00:00
  • St Ronans College
  • 4-5 3-5
  • Sacred Heart Newry
  • round 4
  • 00:00
  • Holy Trinity Cookstown
  • 8-11 3-7
  • Sacred Heart Newry
  • round 3
  • 00:00
  • St Malachys Castlewellen
  •  
  • St Ronans College
  • conceded by st malachys castlewellen
  • 00:00
  • Assumption GS Ballinahinch
  • 9-8 8-11
  • St Ronans College
  • round 2
  • 00:00
  • Sacred Heart Newry
  • 9-10 6-7
  • St Malachys Castlewellen
  • round 2
  • 00:00
  • St Malachys Castlewellen
  • 4-8 7-11
  • Assumption GS Ballinahinch
  • round 1
  • 00:00
  • St Ronans College
  • 3-12 6-9
  • Holy Trinity Cookstown
  • round 1
  • 11:00
  • St Pius X Magherafelt
  •  
  • Sacred Heart Omagh
  • conceded by sacred heart omagh
  • 00:00
  • Dean McGuirc Carrickmore
  • 14-10 0-7
  • Carndonagh Community School
  • round 5
  • 00:00
  • Sacred Heart Omagh
  •  
  • Moville
  • void match
  • 00:00
  • Carndonagh Community School
  •  
  • Sacred Heart Omagh
  • void match
  • 00:00
  • St Pius X Magherafelt
  •  
  • Dean McGuirc Carrickmore
  • void match
  • 00:00
  • Moville
  • 0-9 14-14
  • St Pius X Magherafelt
  • round 3
  • 00:00
  • Sacred Heart Omagh
  • 1-6 12-13
  • Dean McGuirc Carrickmore
  • round 3
  • 00:00
  • Carndonagh Community School
  • 4-4 9-16
  • St Pius X Magherafelt
  • round 2
  • 00:00
  • Dean McGuirc Carrickmore
  • 14-4 1-2
  • Moville
  • round 2
  • 00:00
  • Moville
  •  
  • Carndonagh Community School
  • void match
  • 10:30
  • St Dominics Belfast
  • 3-14 3-7
  • St Marys Magherafelt
  • final
  • 11:30
  • Loreto Letterkenny
  • 1-7 6-17
  • St Marys Magherafelt
  • semi-final
  • 00:00
  • St Clares Ballyjamesduff
  • 2-6 6-13
  • St Dominics Belfast
  • semi-final
  • 00:00
  • St Catherines Armagh
  •  
  • St Dominics Belfast
  • conceded by st catherines armagh
  • 00:00
  • Loreto Letterkenny
  • 3-13 4-5
  • Bailleborough C C
  • q/final
  • 00:00
  • St Clares Ballyjamesduff
  • 3-13 2-3
  • Loreto Millford
  • q/final
  • 00:00
  • St Marys Magherafelt
  • 10-14 3-3
  • St Pauls Bessbrook
  • q/final
  • 00:00
  • Pobail Scoil Falcarragh Donegal
  •  
  • Loreto Letterkenny
  • conceded by pobail scoil falcarragh donegal
  • 00:00
  • Scoil Mhuire Buncrana
  • 2-1 7-13
  • Loreto Millford
  • round 5
  • 00:00
  • Loreto Millford
  • 7-27 0-0
  • Pobail Scoil Falcarragh Donegal
  • round 4
  • 00:00
  • St Columbas Glenties
  •  
  • Scoil Mhuire Buncrana
  • void match
  • 00:00
  • Loreto Letterkenny
  • 5-15 2-4
  • St Columbas Glenties
  • round 3
  • 00:00
  • Pobail Scoil Falcarragh Donegal
  •  
  • Scoil Mhuire Buncrana
  • void match
  • 00:00
  • Loreto Millford
  • 9-15 3-4
  • St Columbas Glenties
  • round 2
  • 00:00
  • Scoil Mhuire Buncrana
  • 1-6 2-14
  • Loreto Letterkenny
  • round 2
  • 00:00
  • Loreto Letterkenny
  • 3-10 4-4
  • Loreto Millford
  • round 1
  • 00:00
  • St Columbas Glenties
  • 5-19 0-1
  • Pobail Scoil Falcarragh Donegal
  • round 1
  • 00:00
  • Abbey Vocational Donegal
  •  
  • Bailleborough C C
  • conceded by abbey vocational donegal
  • 00:00
  • Virginia College
  • 0-2 5-15
  • St Clares Ballyjamesduff
  • round 5
  • 00:00
  • Loreto Cavan
  • 3-9 2-2
  • Virginia College
  • round 4
  • 00:00
  • St Clares Ballyjamesduff
  • 8-23 1-2
  • Abbey Vocational Donegal
  • round 4
  • 00:00
  • Abbey Vocational Donegal
  • 0-1 3-12
  • Virginia College
  • round 3
  • 00:00
  • Bailleborough C C
  • 3-16 0-1
  • Loreto Cavan
  • round 3
  • 00:00
  • St Clares Ballyjamesduff
  • 5-13 0-3
  • Loreto Cavan
  • round 2
  • 00:00
  • Virginia College
  • 2-3 5-5
  • Bailleborough C C
  • round 2
  • 00:00
  • Bailleborough C C
  • 2-5 5-13
  • St Clares Ballyjamesduff
  • round 1
  • 00:00
  • Loreto Cavan
  • 2-7 0-1
  • Abbey Vocational Donegal
  • round 1
  • 00:00
  • Aquinas Belfast
  •  
  • St Louis Ballymena
  • void match
  • 00:00
  • St Dominics Belfast
  • 7-7 2-3
  • Our Ladys & St Pats Belfast
  • round 5
  • 00:00
  • Our Ladys & St Pats Belfast
  •  
  • Aquinas Belfast
  • void match
  • 00:00
  • St Marys Magherafelt
  • 6-4 4-8
  • St Dominics Belfast
  • round 4
  • 00:00
  • Aquinas Belfast
  • 1-4 7-11
  • St Dominics Belfast
  • round 3
  • 00:00
  • St Louis Ballymena
  • 1-2 6-10
  • St Marys Magherafelt
  • round 3
  • 00:00
  • Our Ladys & St Pats Belfast
  • 0-1 20-20
  • St Marys Magherafelt
  • round 2
  • 00:00
  • St Dominics Belfast
  • 10-11 0-4
  • St Louis Ballymena
  • round 2
  • 00:00
  • St Louis Ballymena
  • 6-12 0-1
  • Our Ladys & St Pats Belfast
  • round 1
  • 00:00
  • St Marys Magherafelt
  • 4-14 5-8
  • Aquinas Belfast
  • round 1
  • 00:00
  • St Josephs Donaghmore
  • 3-9 0-2
  • Colaiste Oiriall-Monaghan
  • round 3
  • 00:00
  • St Louis Monaghan
  • 1-0 6-12
  • St Catherines Armagh
  • round 3
  • 00:00
  • Colaiste Oiriall-Monaghan
  •  
  • St Louis Monaghan
  • void match
  • 00:00
  • St Catherines Armagh
  • 6-14 7-1
  • St Josephs Donaghmore
  • round 2
  • 00:00
  • Colaiste Oiriall-Monaghan
  • 4-4 6-8
  • St Catherines Armagh
  • round 1
  • 00:00
  • St Louis Monaghan
  • 2-1 6-20
  • St Josephs Donaghmore
  • round 1
  • 00:00
  • Rathmore Belfast
  • 2-2 7-7
  • St Louis Kilkeel
  • 00:00
  • St Genevieves Belfast
  •  
  • St Pauls Bessbrook
  • void match
  • 00:00
  • St Louis Kilkeel
  •  
  • St Genevieves Belfast
  • void match
  • 00:00
  • St Pauls Bessbrook
  •  
  • Rathmore Belfast
  • conceded by rathmore belfast
  • 00:00
  • Rathmore Belfast
  •  
  • St Genevieves Belfast
  • void match
  • 00:00
  • St Pauls Bessbrook
  •  
  • St Louis Kilkeel
  • void match
  • 12:00
  • Colaiste Feirste
  • 3-10 3-6
  • St Colms Draperstown
  • final
  • 00:00
  • St Colms Draperstown
  •  
  • St Patricks Keady
  • conceded by st patricks keady
  • 12:00
  • Colaiste Feirste
  • 6-9 7-5
  • Colaiste Cholmcille Ballyshannon
  • semi-final
  • 00:00
  • St Colms Draperstown
  • 4-6 4-6
  • St Patricks Keady
  • semi-final
  • 00:00
  • Colaiste Cholmcille Ballyshannon
  • 13-11 2-1
  • St Columbas Stranorlar
  • q/final
  • 00:00
  • Colaiste Feirste
  • 7-18 4-6
  • Our Ladys Newry
  • q/final
  • 00:00
  • St Louis Monaghan
  • 2-1 10-11
  • St Colms Draperstown
  • q/final
  • 00:00
  • Colaiste Feirste
  • 2-3 0-1
  • St Louises Belfast
  • round 5
  • 00:00
  • Dominican College
  •  
  • Victoria College Belfast
  • void match
  • 00:00
  • St Benedicts Randalstown
  • 0-2 0-6
  • Dominican College
  • round 4
  • 00:00
  • Victoria College Belfast
  • 0-1 6-1
  • Colaiste Feirste
  • 01
  • 00:00
  • Colaiste Feirste
  • 7-10 2-3
  • Dominican College
  • round 3
  • 00:00
  • St Louises Belfast
  • 4-10 1-1
  • St Benedicts Randalstown
  • round 3
  • 00:00
  • Dominican College
  • 2-7 1-4
  • St Louises Belfast
  • round 2
  • 00:00
  • Victoria College Belfast
  •  
  • St Benedicts Randalstown
  • void match
  • 00:00
  • St Benedicts Randalstown
  •  
  • Colaiste Feirste
  • conceded by st benedicts randalstown
  • 00:00
  • St Louises Belfast
  •  
  • Victoria College Belfast
  • void match
  • 00:00
  • Lismore Carigavon
  • 1-3 8-18
  • St Josephs Crossmaglen
  • round 5
  • 00:00
  • St Catherines Armagh
  • 4-4 4-6
  • Lismore Carigavon
  • round 4
  • 00:00
  • St Patricks Keady
  •  
  • St Patricks Dungannon
  • void match
  • 00:00
  • Lismore Carigavon
  •  
  • St Patricks Dungannon
  • void match
  • 00:00
  • St Josephs Crossmaglen
  • 4-3 7-9
  • St Patricks Keady
  • round 3
  • 00:00
  • St Catherines Armagh
  • 0-0 0-1
  • St Patricks Keady
  • round 2
  • 00:00
  • St Patricks Dungannon
  • 3-6 3-4
  • St Josephs Crossmaglen
  • round 2
  • 00:00
  • St Josephs Crossmaglen
  •  
  • St Catherines Armagh
  • void match
  • 00:00
  • St Patricks Keady
  •  
  • Lismore Carigavon
  • void match
  • 00:00
  • St Columbanus Bangor
  •  
  • Our Ladys Newry
  • void match
  • 00:00
  • St Marys Newry
  •  
  • St Marks Warrenpoint
  • void match
  • 00:00
  • St Marks Warrenpoint
  •  
  • St Columbanus Bangor
  • void match
  • 00:00
  • St Marys Newry
  • 0-4 7-14
  • Our Ladys Newry
  • round 2
  • 00:00
  • Our Ladys Newry
  • 10-10 1-1
  • St Marks Warrenpoint
  • round 1
  • 00:00
  • St Columbanus Bangor
  •  
  • St Marys Newry
  • void match
  • 00:00
  • St Fancheas Enniskillen
  • 4-9 8-9
  • Largy College Clones
  • round 3
  • 00:00
  • St Louis Monaghan
  • 6-14 4-10
  • St Kevins
  • round 3
  • 00:00
  • Largy College Clones
  • 10-8 9-12
  • St Louis Monaghan
  • round 2
  • 00:00
  • St Kevins
  •  
  • St Fancheas Enniskillen
  • void match
  • 00:00
  • Largy College Clones
  • 4-10 4-5
  • St Kevins
  • round 1
  • 00:00
  • St Louis Monaghan
  • 9-15 4-8
  • St Fancheas Enniskillen
  • round 1
  • 00:40
  • St Josephs Donaghmore
  • 4-2 1-2
  • St Patricks & St Brigids Claudy
  • round 5
  • 00:00
  • St Patricks Academy
  • 2-2 1-4
  • St Josephs Coalisland
  • round 5
  • 00:00
  • St Patricks & St Brigids Claudy
  • 2-1 8-2
  • St Colms Draperstown
  • round 4
  • 00:00
  • St Patricks Academy 2
  • 0-0 1-7
  • St Josephs Donaghmore
  • round 4
  • 00:00
  • St Colms Draperstown
  • 5-8 0-0
  • St Josephs Coalisland
  • round 3
  • 00:00
  • St Patricks & St Brigids Claudy
  • 5-2 0-0
  • St Patricks Academy
  • round 3
  • 00:00
  • St Josephs Coalisland
  • 0-0 4-1
  • St Patricks & St Brigids Claudy
  • round 2
  • 00:00
  • St Josephs Donaghmore
  • 1-0 4-7
  • St Colms Draperstown
  • round 2
  • 00:00
  • St Colms Draperstown
  • 1-1 4-8
  • St Patricks Academy
  • round 1
  • 00:00
  • St Josephs Donaghmore
  • 0-2 1-3
  • St Josephs Coalisland
  • round 1
  • 00:00
  • Colaiste Cholmcille-Letterkenny
  • 6-14 0-1
  • Rosses CS Donegal
  • round 5
  • 00:00
  • Magh Ene Bundoran
  • 0-4 5-13
  • St Catherines Killybegs
  • round 5
  • 00:00
  • Holy Cross Strabane
  •  
  • Magh Ene Bundoran
  • void match
  • 00:00
  • St Catherines Killybegs
  • 5-7 9-8
  • Colaiste Cholmcille-Letterkenny
  • round 4
  • 00:00
  • Colaiste Cholmcille-Letterkenny
  • 5-13 0-4
  • Magh Ene Bundoran
  • round 3
  • 00:00
  • Rosses CS Donegal
  •  
  • Holy Cross Strabane
  • void match
  • 00:00
  • Magh Ene Bundoran
  •  
  • Rosses CS Donegal
  • void match
  • 00:00
  • St Catherines Killybegs
  • 12-16 4-2
  • Holy Cross Strabane
  • round 2
  • 00:00
  • Holy Cross Strabane
  • 1-1 10-16
  • Colaiste Cholmcille-Letterkenny
  • round 1
  • 00:00
  • Rosses CS Donegal
  • 1-3 1-9
  • St Catherines Killybegs
  • round 1
  • 00:00
  • Colaiste Ailigh Letterkenny
  •  
  • Mulroy College
  • conceded by colaiste ailigh letterkenny
  • 00:00
  • St Columbas Stranorlar
  •  
  • Thornhill Derry
  • void match
  • 00:00
  • Crana College Buncrana
  •  
  • Colaiste Ailigh Letterkenny
  • conceded by colaiste ailigh letterkenny
  • 00:00
  • Mulroy College
  •  
  • St Columbas Stranorlar
  • void match
  • 00:00
  • St Columbas Stranorlar
  •  
  • Colaiste Ailigh Letterkenny
  • conceded by colaiste ailigh letterkenny
  • 00:00
  • Thornhill Derry
  •  
  • Crana College Buncrana
  • void match
  • 00:00
  • Colaiste Ailigh Letterkenny
  •  
  • Thornhill Derry
  • conceded by colaiste ailigh letterkenny
  • 00:00
  • Mulroy College
  •  
  • Crana College Buncrana
  • void match
  • 00:00
  • Crana College Buncrana
  • 0-0 10-19
  • St Columbas Stranorlar
  • round 1
  • 00:00
  • Thornhill Derry
  •  
  • Mulroy College
  • void match
  • 00:00
  • Ballybay Community School
  • 5-7 2-2
  • St Aidans Cootehill
  • round 3
  • 00:00
  • St Louis Carrickmacross 2
  • 1-2 9-14
  • Colaiste Dún an Ri
  • round 3
  • 00:00
  • St Aidans Cootehill
  • 9-17 0-2
  • St Louis Carrickmacross 2
  • round 2
  • 00:00
  • St Aidans Cootehill
  •  
  • Colaiste Dún an Ri
  • void match
  • 00:00
  • St Louis Carrickmacross 2
  • 0-1 10-11
  • Ballybay Community School
  • round 1
  • 12:00
  • St Aidans Derrylin
  • 3-7 7-13
  • Loreto Coleraine
  • erne final
  • 00:00
  • Sperrin Integrated
  • 1-3 3-6
  • St Patricks Dungiven
  • foyle shield final
  • 00:00
  • St Marys Downpatrick
  • 0-3 6-3
  • Loreto Coleraine
  • erne shield s/final
  • 00:00
  • St Aidans Derrylin
  • 11-16 4-3
  • St Johns Business & Enterprise Centre
  • erne shield s/final
  • 00:00
  • Finn Valley Stranorlar
  •  
  • Dungannon Integrated College
  • conceded by finn valley stranorlar
  • 00:00
  • Sperrin Integrated
  • 0-1 0-0
  • Deele College Raphoe
  • foyle shield q/final
  • 12:00
  • St Marys Downpatrick
  • 6-11 0-0
  • Gaelcholaiste Dhoire
  • erne shield q/final
  • 00:00
  • Finn Valley Stranorlar
  •  
  • Dungannon Integrated College
  • conceded by finn valley stranorlar
  • 00:00
  • Shimna Integrated
  •  
  • St Marys Derry
  • conceded by shimna integrated
  • 00:00
  • St Aidans Derrylin
  • 12-14 1-1
  • John The Baptist
  • erne q/final
  • 00:00
  • St Johns Business & Enterprise Centre
  • 8-5 1-5
  • Gairmscoil Chu Uladh
  • erne shield q/final
  • 00:00
  • Loreto Coleraine
  • 4-6 1-1
  • St Dominics Belfast
  • erne shield q/final
  • 00:00
  • St Colmcilles Crossgar
  •  
  • Shimna Integrated
  • void match
  • 00:00
  • St Dominics Belfast
  • 2-6 8-9
  • St Marys Downpatrick
  • round 3
  • 00:00
  • St Dominics Belfast
  • 4-7 2-1
  • Shimna Integrated
  • round 2
  • 00:00
  • St Marys Downpatrick
  •  
  • St Colmcilles Crossgar
  • void match
  • 00:00
  • Shimna Integrated
  • 1-3 8-5
  • St Marys Downpatrick
  • round 1
  • 00:00
  • St Colmcilles Crossgar
  •  
  • St Dominics Belfast
  • void match
  • 00:00
  • Gaelcholaiste Dhoire
  • 4-4 0-0
  • St Marys Derry
  • round 3
  • 00:00
  • St Patricks Dungiven
  • 1-1 6-5
  • Loreto Coleraine
  • round 3
  • 00:00
  • Loreto Coleraine
  • 6-2 0-0
  • St Marys Derry
  • round 2
  • 00:00
  • St Patricks Dungiven
  • 1-1 1-2
  • Gaelcholaiste Dhoire
  • round 2
  • 00:00
  • Gaelcholaiste Dhoire
  • 1-1 5-3
  • Loreto Coleraine
  • round 1
  • 00:00
  • St Marys Derry
  • 0-0 1-2
  • St Patricks Dungiven
  • round 1
  • 00:00
  • Dungannon Integrated College
  • 1-2 1-7
  • Sperrin Integrated
  • round 3
  • 00:00
  • St Johns Business & Enterprise Centre
  • 6-4 0-4
  • St John the Baptist
  • round 3
  • 00:00
  • St Johns Business & Enterprise Centre
  • 12-3 1-2
  • Sperrin Integrated
  • round 2
  • 00:00
  • St John the Baptist
  • 0-1 0-0
  • Dungannon Integrated College
  • round 2
  • 00:00
  • Dungannon Integrated College
  • 4-10 5-9
  • St Johns Business & Enterprise Centre
  • round 1
  • 00:00
  • Sperrin Integrated
  •  
  • St John the Baptist
  • void match
  • 00:00
  • Deele College Raphoe
  • 1-0 6-9
  • Finn Valley Stranorlar
  • 00:00
  • Gairmscoil Chu Uladh
  •  
  • St Aidans Derrylin
  • void match
  • 00:00
  • Gairmscoil Chu Uladh
  •  
  • Deele College Raphoe
  • void match
  • 00:00
  • St Aidans Derrylin
  • 7-15 1-4
  • Finn Valley Stranorlar
  • 00:00
  • Deele College Raphoe
  •  
  • St Aidans Derrylin
  • void match
  • 00:00
  • Finn Valley Stranorlar
  •  
  • Gairmscoil Chu Uladh
  • void match