Latest Results

  • Time
  • Team1
  • Scores
  • Team2
  • Comment
  • 14:00
  • An Charraig Mhor (Tyrone)
  • 2-13 0-5
  • St Eunans Letterkenny
  • 14:00
  • Emmet Og (Monaghan)
  • 5-11 3-6
  • St Treas Ballymaguigan (Derry)
  • 14:00
  • Kinawley (Fermanagh)
  • 5-8 3-10
  • Clann Na Gael (Armagh)
  • 14:00
  • St Ergnats Moneyglass (Antrim)
  • 10-15 0-7
  • St. Mary's Burren (Down)
  • 00:00
  • Our Ladys & St Pats Belfast
  • 2-10 5-5
  • St Patricks Academy
  • Round 3
  • 14:30
  • An Charraig Mhor (Tyrone)
  • 5-8 0-10
  • Killygarry (Cavan)
  • 13:30
  • Bredagh (Down)
  • 1-5 2-10
  • Donaghmoyne (Monaghan)
  • Final Replay
  • 00:00
  • Dominican College
  • 2-5 8-7
  • St Malachys Castlewellen
  • 4th Round
  • 00:00
  • St Dominics Belfast
  • 6-6 8-15
  • St Patricks Academy
  • 4th Round
  • 00:00
  • St Louis Ballymena
  • 6-8 3-4
  • St Pius X Magherafelt
  • 4th Round
  • 00:00
  • St Louis Carrickmacross
  • 0-4 9-15
  • Loreto Cavan
  • 3rd Round
  • 15:00
  • Bredagh (Down)
  • 3-8 0-17
  • Donaghmoyne (Monaghan)
  • Final
  • 13:00
  • Carrickmacross, Monaghan
  • 0-11 1-7
  • Moortown (Tyrone)
  • Final
  • 14:00
  • Kinawley (Fermanagh)
  • 1-8 1-7
  • Steelstown (Derry)
  • Final
  • 00:00
  • Colaiste Oiriall Ard Fea
  • 5-12 0-13
  • Sacred Heart Newry
  • 2nd Round
  • 00:00
  • Largy College Clones
  • 4-8 2-11
  • Virginia College
  • 3rd Round
  • 00:00
  • St Ciarans Ballygawley
  • 3-4 5-4
  • Our Ladys & St Pats Belfast
  • Round 2
  • 00:00
  • St Patricks Academy
  • 4-8 4-15
  • St Catherines Armagh
  • Round 2
  • 14:00
  • Carrickmacross, Monaghan
  • 1-8 2-2
  • Bredagh B
  • Semi-Final
  • 14:00
  • Moortown (Tyrone)
  • 3-17 3-8
  • St. Peters, Lurgan
  • Semi-Final
  • 14:00
  • St Brigids (Antrim)
  • 1-6 2-12
  • Steelstown (Derry)
  • Semi-Final
  • 14:00
  • Trillick (Tyrone)
  • 1-5 1-8
  • Kinawley (Fermanagh)
  • Semi-Final
  • 00:00
  • Largy College Clones
  • 4-14 3-9
  • St Louis Monaghan
  • 2nd Round
  • 00:00
  • Loreto Coleraine
  • 4-8 4-6
  • St Louis Ballymena
  • 2nd Round
  • 00:00
  • Moville
  • 12-12 5-5
  • Colaiste Ailigh Letterkenny
  • 2nd Round
  • 00:00
  • Scoil Mhuire Buncrana
  • 0-21 0-23
  • Thornhill Derry
  • 2nd Round
  • 00:00
  • Assumption GS Ballinahinch
  • 9-8 7-8
  • Our Ladys Newry
  • 2nd Round
  • 00:00
  • St Catherines Armagh
  • 3-8 5-10
  • St Marys Magherafelt
  • 2nd Round
  • 14:00
  • An Charraig Mhor (Tyrone)
  • 1-2 5-16
  • Donaghmoyne (Monaghan)
  • Semi-Final
  • 14:00
  • Carrickmacross, Monaghan
  • 2-16 2-7
  • Enniskillen Gaels (Fermanagh)
  • Quarter-Final
  • 14:00
  • Drumgoon (Cavan)
  • 1-5 2-7
  • Bredagh B
  • Quarter-Final
  • 14:00
  • St Ergnats Moneyglass (Antrim)
  • 1-7 2-14
  • Bredagh (Down)
  • Semi-Final
  • 14:00
  • Glenavy (Antrim)
  • 2-13 3-12
  • St. Peters, Lurgan
  • Quarter-Final
  • 14:00
  • Killeavey (Armagh)
  • 0-9 5-12
  • St Brigids (Antrim)
  • Quarter-Final
  • 14:00
  • Moortown (Tyrone)
  • 4-13 3-4
  • Robert Emmett's (Donegal)
  • Quarter-Final
  • 14:00
  • Trillick (Tyrone)
  • 1-17 3-4
  • Bailieborough (Cavan)
  • Quarter-Final
  • 13:00
  • RGU Downpatrick (Down)
  • 0-9 3-17
  • Kinawley (Fermanagh)
  • Quarter-Final
  • 13:00
  • Steelstown (Derry)
  • 6-14 5-8
  • St Eunans Letterkenny
  • Quarter-Final
  • 14:00
  • Crosserlough (Cavan)
  • 2-7 3-9
  • An Charraig Mhor (Tyrone)
  • Quarter-Final
  • 14:00
  • Donaghmoyne (Monaghan)
  • 2-22 1-5
  • Glenfin (Donegal)
  • Quarter-Final
  • 14:00
  • St Ergnats Moneyglass (Antrim)
  • 3-12 3-6
  • Armagh Harps (Armagh)
  • Quarter-Final
  • 14:00
  • Enniskillen Gaels (Fermanagh)
  • 1-7 0-6
  • Magherafelt (Derry)
  • 1st Round
  • 14:00
  • Kinawley (Fermanagh)
  • 3-12 1-8
  • Scotstown (Monaghan)
  • 1st Round
  • 00:00
  • Colaiste Ailigh Letterkenny
  • 6-20 2-5
  • Moville
  • 1st Round
  • 00:00
  • Colaiste Oiriall Ard Fea
  • 4-19 0-5
  • St Clares Ballyjamesduff
  • 1st Round
  • 00:00
  • Loreto Millford
  • 4-8 4-7
  • Loreto Letterkenny
  • 1st Round
  • 00:00
  • Our Ladys Castleblaney
  • 8-13 5-4
  • Mount Lourdes Enniskillen
  • Round One
  • 00:00
  • Sacred Heart Newry
  • 7-15 2-8
  • St Pauls Bessbrook
  • 1st Round
  • 00:00
  • St Catherines Armagh
  • 3-14 5-6
  • Our Ladys & St Pats Belfast
  • Round 1
  • 00:00
  • St Ciarans Ballygawley
  • 2-6 6-9
  • St Patricks Academy
  • Round 1
  • 00:00
  • St Dominics Belfast
  • 6-13 1-2
  • Our Ladys Newry
  • 1st Round
  • 00:00
  • St Louis Ballymena
  • 8-11 1-7
  • St Louis Kilkeel
  • 1st Round
  • 00:00
  • St Louis Carrickmacross
  • 0-4 9-15
  • Loreto Cavan
  • Round One
  • 00:00
  • St Louis Monaghan
  • 4-11 3-14
  • Bailleborough C C
  • 1st Round
  • 00:00
  • St Malachys Castlewellen
  • 3-13 11-8
  • Rathmore Belfast
  • 1st Round
  • 00:00
  • St Marys Magherafelt
  • 7-11 1-3
  • Holy Trinity Cookstown
  • 1st Round
  • 00:00
  • St Pius X Magherafelt
  • 3-8 2-15
  • Loreto Omagh
  • 1st Round
  • 00:00
  • St Ronans College
  • 2-11 7-9
  • Assumption GS Ballinahinch
  • 1st Round
  • 00:00
  • Dominican College
  • 9-12 5-5
  • Colaiste Feirste
  • 1st Round
  • 00:00
  • Largy College Clones
  • 7-12 0-3
  • Ballybay Community School
  • 1st Round
  • 00:00
  • Scoil Mhuire Buncrana
  • 4-5 8-10
  • Moville
  • 1st Round
  • 00:00
  • St Clares Ballyjamesduff
  • 0-1 2-10
  • Virginia College
  • 1st Round
  • 00:00
  • St Josephs Crossmaglen
  • 1-10 4-14
  • St Louis Monaghan
  • 1st Round
  • 00:00
  • Dean McGuirc Carrickmore
  • 8-11 3-3
  • St Ciarans Ballygawley
  • 1st Round
  • 00:00
  • Loreto Omagh
  • 9-15 1-2
  • Loreto Letterkenny
  • 1st Round
  • 00:00
  • Our Ladys Newry
  • 5-13 5-5
  • St Pauls Bessbrook
  • 1st Round
  • 00:00
  • Sacred Heart Newry
  • 4-11 2-12
  • Assumption GS Ballinahinch
  • 1st Round
  • 00:00
  • St Dominics Belfast
  • 5-16 5-24
  • St Pius X Magherafelt
  • 1st Round
  • 00:00
  • St Louis Carrickmacross
  • 8-2 3-14
  • Colaiste Oiriall Ard Fea
  • 1st Round
  • 00:00
  • St Marys Magherafelt
  • 3-8 4-6
  • Our Ladys & St Patricks Knock
  • 1st Round
  • 15:00
  • Tyrone
  • 6-11 2-12
  • Derry
  • Gold Final
  • 12:30
  • Cavan
  • 4-10 1-5
  • Armagh
  • 14:00
  • Armagh
  • 3-12 3-11
  • Donegal
  • Final
  • 19:15
  • Antrim
  • 5-6 4-14
  • Derry
  • 19:00
  • Cavan
  • 3-13 1-7
  • Tyrone
  • 19:00
  • Derry
  • 2-2 5-19
  • Armagh
  • 19:00
  • Tyrone
  • 3-1 5-16
  • Cavan
  • 18:30
  • Armagh
  • 6-6 5-7
  • Antrim
  • 19:00
  • Antrim
  • 1-12 3-13
  • Monaghan
  • Platinum Final
  • 19:00
  • Fermanagh
  • 3-7 4-12
  • Derry
  • Silver Final
  • 19:00
  • Tyrone
  • 1-8 3-15
  • Cavan
  • Gold Final
  • 15:00
  • Donegal
  • 4-9 3-5
  • Armagh
  • Silver Final
  • 14:00
  • Fermanagh
  • 1-4 3-10
  • Derry
  • Bronze Final
  • 13:00
  • Cavan
  • 3-9 3-14
  • Antrim
  • Gold Final
  • 19:00
  • Tyrone
  • 2-12 4-8
  • Monaghan
  • Platinum Final
  • 19:30
  • Donegal
  • 3-15 4-16
  • Monaghan
  • Platinum S/F AET
  • 19:30
  • Down
  • 2-5 2-13
  • Fermanagh
  • Silver S/F
  • 19:30
  • Tyrone
  • 3-11 0-10
  • Armagh
  • Gold S/F
  • 19:30
  • Antrim
  • 5-9 3-8
  • Donegal
  • Round 3
  • 19:30
  • Armagh
  • 5-9 4-14
  • Cavan
  • Round 3
  • 19:30
  • Derry
  • 3-5 7-13
  • Tyrone
  • Round 3
  • 19:30
  • Fermanagh
  • 1-4 5-15
  • Monaghan
  • Round 3
  • 19:30
  • Down
  • 1-3 6-8
  • Armagh
  • 19:30
  • Monaghan
  • 8-16 1-2
  • Fermanagh
  • Round 3
  • 19:30
  • Tyrone
  • 1-18 5-7
  • Donegal
  • Round 3
  • 19:30
  • Derry
  • 1-9 8-6
  • Donegal
  • Round 2
  • 19:30
  • Fermanagh
  • 4-3 12-21
  • Armagh
  • Round 2
  • 19:30
  • Monaghan
  • 3-13 2-14
  • Cavan
  • Round 2
  • 19:30
  • Tyrone
  • 11-23 3-9
  • Antrim
  • Round 2
  • 19:30
  • Antrim
  • 2-12 1-8
  • Down
  • 19:30
  • Cavan
  • 1-13 3-15
  • Monaghan
  • Round 2
  • 19:30
  • Derry
  • 2-12 4-15
  • Tyrone
  • Round 2
  • 19:30
  • Armagh
  • 1-10 5-15
  • Monaghan
  • Round 1
  • 19:30
  • Cavan
  • 13-23 1-4
  • Fermanagh
  • Round 1
  • 19:30
  • Donegal
  • 4-8 3-15
  • Tyrone
  • Round 1
  • 19:30
  • Armagh
  • 6-7 8-18
  • Antrim
  • 19:30
  • Donegal
  • 2-10 1-10
  • Derry
  • Round 1
  • 19:30
  • Fermanagh
  • 1-4 6-28
  • Cavan
  • Round 1
  • 19:45
  • Armagh
  • 2-20 1-9
  • Tyrone
  • Semifinal A
  • 17:00
  • Antrim
  • 4-17 0-8
  • Derry
  • Final
  • 13:00
  • Down
  • 2-10 2-7
  • Fermanagh
  • Final
  • 17:00
  • Cavan
  • 2-17 6-16
  • Donegal
  • Semifinal B
  • 19:30
  • Armagh
  • 2-18 0-10
  • Monaghan
  • Round 1