Latest Fixtures

  • Time
  • Team1
  • Team2
  • Venue
  • Comment
  • 00:00
  • Abbey Vocational Donegal
  • Dean McGuirc Carrickmore
  • Abbey Vocational Donegal
  • Round 4
  • 00:00
  • Assumption GS Ballinahinch
  • Sacred Heart Newry
  • Assumption GS Ballinahinch
  • Round 2
  • 00:00
  • Dean McGuirc Carrickmore
  • Our Ladys & St Patricks Knock
  • Dean McGuirc Carrickmore
  • Round 2
  • 00:00
  • Holy Trinity Cookstown
  • St Pius X Magherafelt
  • Holy Trinity Cookstown
  • Round 2
  • 00:00
  • Loreto Cavan
  • Colaiste Oiriall Ard Fea
  • Loreto Cavan
  • Round 2
  • 00:00
  • Loreto Millford
  • St Columbas Glenties
  • Loreto Millford
  • Round 2
  • 00:00
  • Loreto Omagh
  • Loreto Letterkenny
  • Loreto Omagh
  • Round 2
  • 00:00
  • Mount Lourdes Enniskillen
  • Our Ladys Castleblaney
  • Mount Lourdes Enniskillen
  • Round 2
  • 00:00
  • St Patricks Academy
  • St Catherines Armagh
  • St Patricks Academy
  • Round 2
  • 00:00
  • St Pauls Bessbrook
  • Our Ladys Newry
  • St Pauls Bessbrook
  • Round 2
  • 00:00
  • St Ronans College
  • St Marys Magherafelt
  • St Ronans
  • Round 2
  • 00:00
  • Colaiste Ailigh Letterkenny
  • Thornhill Derry
  • Colaiste Ailigh Letterkenny
  • Round 2
  • 00:00
  • Colaiste Feirste
  • Rathmore Belfast
  • Colaiste Feirste
  • Round 2
  • 00:00
  • Gairmscoil Chu Uladh
  • Abbey Vocational Donegal
  • Gairmscoil Chu Uladh
  • Round 2
  • 00:00
  • Loreto Cavan
  • Bailleborough C C
  • Loreto Cavan
  • Round 2
  • 00:00
  • Moville
  • St Catherines Killybegs
  • Moville
  • Round 2
  • 00:00
  • Scoil Mhuire Buncrana
  • Carndonagh Community School
  • Scoil Mhuire Buncrana
  • Round 2
  • 00:00
  • St Aidans Cootehill
  • Ballybay Community School
  • St Aidans Cootehill
  • Round 2
  • 00:00
  • St Josephs Crossmaglen
  • St Malachys Castlewellen
  • St Josephs Crossmaglen
  • Round 2
  • 00:00
  • St Josephs Donaghmore
  • St Louis Kilkeel
  • Armagh
  • Round 2
  • 00:00
  • St Louis Ballymena
  • Dominican College
  • St Louis Ballymena
  • Round 2
  • 00:00
  • Virginia College
  • St Clares Ballyjamesduff
  • Virginia College
  • Round 2
  • 00:00
  • Ballybay Community School
  • St Louis Monaghan
  • Ballybay Community School
  • Round 2
  • 00:00
  • St Catherines Killybegs
  • Abbey Vocational Donegal
  • St Catherines Killybegs
  • Round 2
  • 00:00
  • St Genevieves Belfast
  • St Louis Ballymena
  • St Genevieves Belfast
  • Round 2
  • 00:00
  • St Louises Belfast
  • St Louis Kilkeel
  • St Louises Belfast
  • Round 2
  • 00:00
  • Thornhill Derry
  • Dean McGuirc Carrickmore
  • Thornhill Derry
  • Round 2
  • 00:00
  • Virginia College
  • Largy College Clones
  • Virginia College
  • Round 2
  • 00:00
  • Colaiste Ailigh Letterkenny
  • Loreto Millford
  • Colaiste Ailigh Letterkenny
  • Round 2
  • 00:00
  • Loreto Letterkenny
  • St Marys Magherafelt
  • Loreto Letterkenny
  • Round 2
  • 00:00
  • Loreto Omagh
  • St Patricks Academy
  • Loreto Omagh
  • Round 2
  • 00:00
  • Moville
  • St Columbas Glenties
  • Moville
  • Round 2
  • 00:00
  • Our Ladys & St Pats Belfast
  • St Ciarans Ballygawley
  • Our Ladys & St Pats Belfast
  • Round 2
  • 00:00
  • Sacred Heart Newry
  • Our Ladys Newry
  • Sacred Heart Newry
  • Round 2
  • 00:00
  • St Dominics Belfast
  • Assumption GS Ballinahinch
  • St Dominics Belfast
  • Round 2
  • 00:00
  • St Pauls Bessbrook
  • St Clares Ballyjamesduff
  • St Pauls Bessbrook
  • Round 2
  • 00:00
  • St Pius X Magherafelt
  • Holy Trinity Cookstown
  • St Pius X Magherafelt
  • Round 2
  • 00:00
  • St Ronans College
  • Rathmore Belfast
  • St Ronans
  • Round 2
  • 00:00
  • Colaiste Oiriall Ard Fea
  • Mount Lourdes Enniskillen
  • Colaiste Oiriall Ard Fea
  • Round 3
  • 00:00
  • Holy Trinity Cookstown
  • St Marys Magherafelt
  • Holy Trinity Cookstown
  • Round 3
  • 00:00
  • Loreto Letterkenny
  • St Columbas Glenties
  • Loreto Letterkenny
  • Round 3
  • 00:00
  • Loreto Omagh
  • Loreto Millford
  • Loreto Omagh
  • Round 3
  • 00:00
  • Our Ladys & St Patricks Knock
  • St Catherines Armagh
  • Our Ladys & St Patricks Knock
  • Round 3
  • 00:00
  • Our Ladys Newry
  • Assumption GS Ballinahinch
  • Our Ladys Newry
  • Round 3
  • 00:00
  • Sacred Heart Newry
  • St Pauls Bessbrook
  • Sacred Heart Newry
  • Round 3
  • 00:00
  • St Louis Carrickmacross
  • Our Ladys Castleblaney
  • St Louis Carrickmacross
  • Round 3
  • 00:00
  • St Patricks Academy
  • St Ciarans Ballygawley
  • St Patricks Academy
  • Round 3
  • 00:00
  • St Ronans College
  • St Dominics Belfast
  • St Ronans
  • Round 3
  • 00:00
  • Abbey Vocational Donegal
  • Thornhill Derry
  • Abbey Vocational Donegal
  • Round 3
  • 00:00
  • Aquinas Belfast
  • Colaiste Feirste
  • Aquinas Belfast
  • Round 3
  • 00:00
  • Bailleborough C C
  • St Clares Ballyjamesduff
  • Bailleborough C C
  • Round 3
  • 00:00
  • Ballybay Community School
  • Largy College Clones
  • Ballybay Community School
  • Round 3
  • 00:00
  • Breffni College Cavan
  • St Aidans Cootehill
  • Breffni College Cavan
  • Round 3
  • 00:00
  • Carndonagh Community School
  • St Catherines Killybegs
  • Carndonagh Community School
  • Round 3
  • 00:00
  • Carndonagh Community School
  • Thornhill Derry
  • Carndonagh Community School
  • Round 3
  • 00:00
  • Deele College Raphoe
  • Gairmscoil Chu Uladh
  • Deele College
  • Round 3
  • 00:00
  • Largy College Clones
  • Bailleborough C C
  • Largy College Clones
  • Round 3
  • 00:00
  • Loreto Cavan
  • St Louis Carrickmacross
  • Colaiste Oiriall Ard Fea
  • Round 3
  • 00:00
  • Loreto Cavan
  • Virginia College
  • Loreto Cavan
  • Round 3
  • 00:00
  • Loreto Omagh
  • Our Ladys & St Pats Belfast
  • Loreto Omagh
  • Round 3
  • 00:00
  • Mount Lourdes Enniskillen
  • Our Ladys Castleblaney
  • St Louis Carrickmacross
  • Round 3
  • 00:00
  • Rathmore Belfast
  • Dominican College
  • Rathmore Belfast
  • Round 3
  • 00:00
  • Scoil Mhuire Buncrana
  • Colaiste Ailigh Letterkenny
  • Scoil Mhuire Buncrana
  • Round 3
  • 00:00
  • St Catherines Armagh
  • St Patricks Academy
  • St Catherines Armagh
  • Round 3
  • 00:00
  • St Catherines Killybegs
  • Abbey Vocational Donegal
  • St Catherines Killybegs
  • Round 3
  • 00:00
  • St Genevieves Belfast
  • St Louis Kilkeel
  • St Genevieves Belfast
  • Round 5
  • 00:00
  • St Louis Ballymena
  • St Louises Belfast
  • St Louis Ballymena
  • Round 3
  • 00:00
  • St Louis Monaghan
  • St Josephs Crossmaglen
  • St Louis Monaghan
  • Round 3
  • 00:00
  • St Malachys Castlewellen
  • St Louis Kilkeel
  • St Malachys Castlewellen
  • Round 3
  • 00:00
  • Virginia College
  • Ballybay Community School
  • Virginia College
  • Round 3
  • 00:00
  • Dean McGuirc Carrickmore
  • St Patricks Academy
  • Dean McGuirc Carrickmore
  • Round 4
  • 00:00
  • Loreto Millford
  • Loreto Letterkenny
  • Loreto Millford
  • Round 4
  • 00:00
  • Our Ladys Castleblaney
  • Colaiste Oiriall Ard Fea
  • Our Ladys Castleblaney
  • Round 4
  • 00:00
  • Our Ladys Newry
  • Sacred Heart Newry
  • Our Ladys Newry
  • Round 4
  • 00:00
  • St Catherines Armagh
  • St Ciarans Ballygawley
  • St Catherines Armagh
  • Round 4
  • 00:00
  • St Columbas Glenties
  • Loreto Omagh
  • St Columbas Glenties
  • Round 4
  • 00:00
  • St Louis Carrickmacross
  • Loreto Cavan
  • St Louis Carrickmacross
  • Round 4
  • 00:00
  • St Marys Magherafelt
  • St Dominics Belfast
  • St Marys Magherafelt
  • Round 4
  • 00:00
  • St Pauls Bessbrook
  • Assumption GS Ballinahinch
  • St Pauls Bessbrook
  • Round 4
  • 00:00
  • St Pius X Magherafelt
  • St Ronans College
  • St Pius X Magherafelt
  • Round 4
  • 00:00
  • Abbey Vocational Donegal
  • Moville
  • Abbey Vocational Donegal
  • Round 4
  • 00:00
  • Ballybay Community School
  • Breffni College Cavan
  • Ballybay Community School
  • Round 4
  • 00:00
  • Carndonagh Community School
  • Colaiste Ailigh Letterkenny
  • Carndonagh Community School
  • Round 4
  • 00:00
  • Colaiste Oiriall Ard Fea
  • St Pauls Bessbrook
  • Colaiste Oiriall Ard Fea
  • Round 3
  • 00:00
  • Deele College Raphoe
  • St Catherines Killybegs
  • Deele College
  • Round 4
  • 00:00
  • Dominican College
  • Aquinas Belfast
  • Dominican College
  • Round 4
  • 00:00
  • Largy College Clones
  • St Aidans Cootehill
  • Largy College Clones
  • Round 4
  • 00:00
  • Rathmore Belfast
  • St Louis Ballymena
  • Rathmore Belfast
  • Round 4
  • 00:00
  • St Clares Ballyjamesduff
  • Loreto Cavan
  • St Clares Ballyjamesduff
  • Round 4
  • 00:00
  • St Clares Ballyjamesduff
  • Sacred Heart Newry
  • St Clares Ballyjamesduff
  • Round 3
  • 00:00
  • St Josephs Donaghmore
  • St Louis Monaghan
  • Armagh
  • Round 4
  • 00:00
  • St Malachys Castlewellen
  • St Josephs Crossmaglen
  • St Malachys Castlewellen
  • Round 4
  • 00:00
  • Thornhill Derry
  • Scoil Mhuire Buncrana
  • Thornhill Derry
  • Round 4
  • 00:00
  • Virginia College
  • Bailleborough C C
  • Virginia College
  • Round 4
  • 00:00
  • Aquinas Belfast
  • Colaiste Feirste
  • TBC
  • Group1
  • 00:00
  • Aquinas Belfast
  • Dominican College
  • TBC
  • Group 1
  • 00:00
  • Beechill Monaghan
  • Colaiste Dún an Ri
  • TBC
  • Group 4
  • 00:00
  • Beechill Monaghan
  • Inver Carrickmacross
  • TBC
  • Group 4
  • 00:00
  • Beechill Monaghan
  • St Aidans Derrylin
  • TBC
  • Group 4
  • 00:00
  • Beechill Monaghan
  • St Mogues Bawnboy
  • TBC
  • Group 4
  • 00:00
  • Breffni College Cavan
  • Inver Carrickmacross
  • TBC
  • Group4
  • 00:00
  • Breffni College Cavan
  • St Aidans Cootehill
  • TBC
  • Group 4
  • 00:00
  • Breffni College Cavan
  • St Patricks Keady
  • TBC
  • Group 4
  • 00:00
  • Colaiste Cholmcille Ballyshannon
  • Crana College Buncrana
  • TBC
  • Group1
  • 00:00
  • Colaiste Cholmcille Ballyshannon
  • Gairmscoil Chu Uladh
  • TBC
  • Group2
  • 00:00
  • Colaiste Cholmcille Ballyshannon
  • Mulroy College
  • TBC
  • Group 1
  • 00:00
  • Colaiste Cholmcille Ballyshannon
  • Mulroy College
  • TBC
  • Group 2
  • 00:00
  • Colaiste Cholmcille Ballyshannon
  • Pobalscoil Ghaoth Dobhair
  • TBC
  • Group 2
  • 00:00
  • Colaiste Cholmcille Ballyshannon
  • St Columbas Stranorlar
  • TBC
  • Group 1
  • 00:00
  • Colaiste Dún an Ri
  • Inver Carrickmacross
  • TBC
  • Group 4
  • 00:00
  • Colaiste Dún an Ri
  • St Aidans Derrylin
  • TBC
  • Group 4
  • 00:00
  • Colaiste Dún an Ri
  • St Mogues Bawnboy
  • TBC
  • Group 4
  • 00:00
  • Colaiste Feirste
  • Dominican College
  • TBC
  • Group 1
  • 00:00
  • Colaiste Feirste
  • St Pats Maghera
  • TBC
  • Group 1
  • 00:00
  • Crana College Buncrana
  • Mulroy College
  • TBC
  • Group 1
  • 00:00
  • Crana College Buncrana
  • Pobalscoil Ghaoth Dobhair
  • TBC
  • Group 1
  • 00:00
  • Crana College Buncrana
  • St Columbas Stranorlar
  • TBC
  • Group 1
  • 00:00
  • Dean McGuirc Carrickmore
  • Holy Cross Strabane
  • TBC
  • Group2
  • 00:00
  • Dean McGuirc Carrickmore
  • Sacred Heart Omagh
  • TBC
  • Group 2
  • 00:00
  • Dean McGuirc Carrickmore
  • St Kevins
  • TBC
  • Group 2
  • 00:00
  • Dean McGuirc Carrickmore
  • St Patricks College Dungannon
  • TBC
  • Group 2
  • 00:00
  • Dominican College
  • St Pats Maghera
  • TBC
  • Group 1
  • 00:00
  • Finn Valley Stranorlar
  • Magh Ene Bundoran
  • TBC
  • Group 4
  • 00:00
  • Finn Valley Stranorlar
  • Pobail Scoil Falcarragh Donegal
  • TBC
  • Group 4
  • 00:00
  • Finn Valley Stranorlar
  • Rosses CS Donegal
  • TBC
  • Group 4
  • 00:00
  • Gaelcholaiste Dhoire
  • St Cecila's
  • TBC
  • Group 2
  • 00:00
  • Gaelcholaiste Dhoire
  • St Marys Derry
  • TBC
  • Group 2
  • 00:00
  • Gaelcholaiste Dhoire
  • St Marys Newry
  • TBC
  • Group 2
  • 00:00
  • Gaelcholaiste Dhoire
  • St Patricks-Downpatrick
  • TBC
  • Group 2
  • 00:00
  • Gaelcholaiste Dhoire
  • St Patricks Dungiven
  • TBC
  • Group 2
  • 00:00
  • Gaelcholaiste Dhoire
  • St Patricks Dungiven
  • TBC
  • Group 2
  • 00:00
  • Gairmscoil Chu Uladh
  • Mulroy College
  • TBC
  • Group 2
  • 00:00
  • Gairmscoil Chu Uladh
  • Pobalscoil Ghaoth Dobhair
  • TBC
  • Group 2
  • 00:00
  • Holy Cross Strabane
  • Sacred Heart Omagh
  • TBC
  • Group 2
  • 00:00
  • Holy Cross Strabane
  • St Josephs Donaghmore
  • TBC
  • Group3
  • 00:00
  • Holy Cross Strabane
  • St Kevins
  • TBC
  • Group 3
  • 00:00
  • Holy Cross Strabane
  • St Kevins
  • TBC
  • Group 2
  • 00:00
  • Holy Cross Strabane
  • St Mogues Bawnboy
  • TBC
  • Group 3
  • 00:00
  • Holy Cross Strabane
  • St Patricks College Dungannon
  • TBC
  • Group 2
  • 00:00
  • Inver Carrickmacross
  • St Aidans Cootehill
  • TBC
  • Group 4
  • 00:00
  • Inver Carrickmacross
  • St Aidans Derrylin
  • TBC
  • Group 4
  • 00:00
  • Inver Carrickmacross
  • St Mogues Bawnboy
  • TBC
  • Group 4
  • 00:00
  • Inver Carrickmacross
  • St Patricks Keady
  • TBC
  • Group 4
  • 00:00
  • Lismore Carigavon
  • Shimna Integrated
  • TBC
  • Group 1
  • 00:00
  • Lismore Carigavon
  • St Benedicts Randalstown
  • TBC
  • Group 1
  • 00:00
  • Lismore Carigavon
  • St Marys Downpatrick
  • TBC
  • Group 1
  • 00:00
  • Loreto Coleraine
  • St Conors Kilrea
  • TBC
  • Group 3
  • 00:00
  • Loreto Coleraine
  • St Killians
  • TBC
  • Group 3
  • 00:00
  • Loreto Coleraine
  • St Pats Maghera
  • TBC
  • Group 3
  • 00:00
  • Magh Ene Bundoran
  • Rosses CS Donegal
  • TBC
  • Group 4
  • 00:00
  • Magh Ene Bundoran
  • Rosses CS Donegal
  • TBC
  • Group 1
  • 00:00
  • Magh Ene Bundoran
  • St Columbas Stranorlar
  • TBC
  • Group 1
  • 00:00
  • Magh Ene Bundoran
  • St Marys Derry
  • TBC
  • Group 1
  • 00:00
  • Mulroy College
  • Pobalscoil Ghaoth Dobhair
  • TBC
  • Group 1
  • 00:00
  • Mulroy College
  • Pobalscoil Ghaoth Dobhair
  • TBC
  • Group 2
  • 00:00
  • Mulroy College
  • St Columbas Stranorlar
  • TBC
  • Group 1
  • 00:00
  • Pobail Scoil Falcarragh Donegal
  • Magh Ene Bundoran
  • TBC
  • Group 4
  • 00:00
  • Pobail Scoil Falcarragh Donegal
  • Rosses CS Donegal
  • TBC
  • Group 4
  • 00:00
  • Pobalscoil Ghaoth Dobhair
  • St Columbas Stranorlar
  • TBC
  • Group 1
  • 00:00
  • Rosses CS Donegal
  • St Columbas Stranorlar
  • TBC
  • Group 1
  • 00:00
  • Rosses CS Donegal
  • St Marys Derry
  • TBC
  • Group 1
  • 00:00
  • Sacred Heart Omagh
  • St Kevins
  • TBC
  • Group 2
  • 00:00
  • Sacred Heart Omagh
  • St Patricks College Dungannon
  • TBC
  • Group 2
  • 00:00
  • Shimna Integrated
  • Gaelcholaiste Dhoire
  • TBC
  • Group 2
  • 00:00
  • Shimna Integrated
  • St Marys Newry
  • TBC
  • Group 2
  • 00:00
  • Shimna Integrated
  • St Patricks-Downpatrick
  • TBC
  • Group 2
  • 00:00
  • Sperrin Integrated
  • St Fancheas Enniskillen
  • TBC
  • Group 3
  • 00:00
  • St Aidans Cootehill
  • St Patricks Keady
  • TBC
  • Group 4
  • 00:00
  • St Aidans Derrylin
  • St Mogues Bawnboy
  • TBC
  • Group 4
  • 00:00
  • St Benedicts Randalstown
  • Shimna Integrated
  • TBC
  • Group 1
  • 00:00
  • St Benedicts Randalstown
  • St Marys Downpatrick
  • TBC
  • Group 1
  • 00:00
  • St Cecila's
  • St Marys Derry
  • TBC
  • Group 2
  • 00:00
  • St Cecila's
  • St Patricks Dungiven
  • TBC
  • Group 2
  • 00:00
  • St Columbas Stranorlar
  • Pobalscoil Ghaoth Dobhair
  • TBC
  • Group 1
  • 00:00
  • St Columbas Stranorlar
  • St Marys Derry
  • TBC
  • Group 1
  • 00:00
  • St Conors Kilrea
  • St Killians
  • TBC
  • Group 3
  • 00:00
  • St Conors Kilrea
  • St Patricks & St Brigids Claudy
  • TBC
  • Group 3
  • 00:00
  • St Conors Kilrea
  • St Pats Maghera
  • TBC
  • Group 3
  • 00:00
  • St Dominics Belfast
  • St Marks Warrenpoint
  • TBC
  • Group 5
  • 00:00
  • St Dominics Belfast
  • St Patricks Banbridge
  • TBC
  • Group 5
  • 00:00
  • St Dominics Belfast
  • St Patricks Keady
  • TBC
  • Group 5
  • 00:00
  • St Dominics Belfast
  • Victoria College Belfast
  • TBC
  • Group 5
  • 00:00
  • St Fancheas Enniskillen
  • St Johns Business & Enterprise Centre
  • TBC
  • Group 3
  • 00:00
  • St Fancheas Enniskillen
  • St Josephs Coalisland
  • TBC
  • Group 3
  • 00:00
  • St Johns Business & Enterprise Centre
  • Sperrin Integrated
  • TBC
  • Group 3
  • 00:00
  • St Johns Business & Enterprise Centre
  • St Josephs Coalisland
  • TBC
  • Group 3
  • 00:00
  • St Josephs Coalisland
  • Sperrin Integrated
  • TBC
  • Group 3
  • 00:00
  • St Josephs Donaghmore
  • St Kevins
  • TBC
  • Group 3
  • 00:00
  • St Josephs Donaghmore
  • St Mogues Bawnboy
  • TBC
  • Group 3
  • 00:00
  • St Kevins
  • St Mogues Bawnboy
  • TBC
  • Group 3
  • 00:00
  • St Kevins
  • St Patricks College Dungannon
  • TBC
  • Group 2
  • 00:00
  • St Killians
  • St Patricks & St Brigids Claudy
  • TBC
  • Group 3
  • 00:00
  • St Killians
  • St Pats Maghera
  • TBC
  • Group 3
  • 00:00
  • St Marks Warrenpoint
  • St Patricks Banbridge
  • TBC
  • Group 5
  • 00:00
  • St Marks Warrenpoint
  • St Patricks Keady
  • TBC
  • Group 5
  • 00:00
  • St Marks Warrenpoint
  • Victoria College Belfast
  • TBC
  • Group 5
  • 00:00
  • St Marys Downpatrick
  • Shimna Integrated
  • TBC
  • Group 1
  • 00:00
  • St Marys Newry
  • St Patricks-Downpatrick
  • TBC
  • Group 2
  • 00:00
  • St Marys Newry
  • St Patricks Dungiven
  • TBC
  • Group 2
  • 00:00
  • St Patricks & St Brigids Claudy
  • Loreto Coleraine
  • TBC
  • Group 3
  • 00:00
  • St Patricks-Downpatrick
  • St Patricks Dungiven
  • TBC
  • Group 2
  • 00:00
  • St Patricks Banbridge
  • St Patricks Keady
  • TBC
  • Group 5
  • 00:00
  • St Patricks Banbridge
  • Victoria College Belfast
  • TBC
  • Group 5
  • 00:00
  • St Patricks Dungiven
  • Shimna Integrated
  • TBC
  • Group 2
  • 00:00
  • St Patricks Dungiven
  • St Marys Derry
  • TBC
  • Group 2
  • 00:00
  • St Patricks Keady
  • Victoria College Belfast
  • TBC
  • Group 5
  • 00:00
  • St Pats Maghera
  • Aquinas Belfast
  • TBC
  • Group 1
  • 00:00
  • St Pats Maghera
  • St Patricks & St Brigids Claudy
  • TBC
  • Group 3
  • 00:00
  • Colaiste Oiriall Ard Fea
  • St Louis Carrickmacross
  • Colaiste Oiriall Ard Fea
  • Round 5
  • 00:00
  • Loreto Cavan
  • Mount Lourdes Enniskillen
  • Loreto Cavan
  • Round 5
  • 00:00
  • St Catherines Armagh
  • Dean McGuirc Carrickmore
  • St Catherines Armagh
  • Round 5
  • 00:00
  • St Ciarans Ballygawley
  • Our Ladys & St Patricks Knock
  • St Ciarans Ballygawley
  • Round 5
  • 00:00
  • St Dominics Belfast
  • Holy Trinity Cookstown
  • St Dominics Belfast
  • Round 5
  • 00:00
  • St Marys Magherafelt
  • St Pius X Magherafelt
  • St Marys Magherafelt
  • Round 5
  • 00:00
  • 4th in Group 1
  • 5th in Group 2
  • TBC
  • Erne Shield Pre A
  • 00:00
  • Assumption GS Ballinahinch
  • Rathmore Belfast
  • Assumption GS Ballinahinch
  • Round 3
  • 00:00
  • Ballybay Community School
  • Bailleborough C C
  • Ballybay Community School
  • Round 4
  • 00:00
  • Colaiste Oiriall Ard Fea
  • St Clares Ballyjamesduff
  • Sacred Heart Newry
  • Round 4
  • 00:00
  • Dominican College
  • Colaiste Feirste
  • Dominican College
  • Round 5
  • 00:00
  • Holy Trinity Cookstown
  • Loreto Letterkenny
  • Holy Trinity Cookstown
  • Round 3
  • 00:00
  • Loreto Millford
  • Moville
  • Loreto Millford
  • Round 3
  • 00:00
  • Moville
  • Deele College Raphoe
  • Moville
  • Round 5
  • 00:00
  • Our Ladys Newry
  • St Pauls Bessbrook
  • Our Ladys Newry
  • Round 4
  • 00:00
  • St Catherines Killybegs
  • Gairmscoil Chu Uladh
  • St Catherines Killybegs
  • Round 5
  • 00:00
  • St Ciarans Ballygawley
  • St Catherines Armagh
  • St Ciarans Ballygawley
  • Round 4
  • 00:00
  • St Columbas Glenties
  • Colaiste Ailigh Letterkenny
  • St Columbas Glenties
  • Round 3
  • 00:00
  • St Josephs Crossmaglen
  • St Josephs Donaghmore
  • St Josephs Crossmaglen
  • Round 5
  • 00:00
  • St Louis Ballymena
  • Aquinas Belfast
  • St Louis Ballymena
  • Round 5
  • 00:00
  • St Louis Kilkeel
  • St Louis Ballymena
  • St Louis Kilkeel
  • Round 4
  • 00:00
  • St Louis Kilkeel
  • St Louis Monaghan
  • St Louis Kilkeel
  • Round 5
  • 00:00
  • St Louis Monaghan
  • Virginia College
  • St Louis Monaghan
  • Round 4
  • 00:00
  • St Marys Magherafelt
  • St Pius X Magherafelt
  • St Marys Magherafelt
  • Round 3
  • 00:00
  • St Patricks Academy
  • Our Ladys & St Pats Belfast
  • St Patricks Academy
  • Round 4
  • 00:00
  • St Ronans College
  • St Dominics Belfast
  • St Ronans
  • Round 3
  • 00:00
  • Thornhill Derry
  • Carndonagh Community School
  • Thornhill Derry
  • Round 4
  • 00:00
  • 1st Group Four
  • 2nd Group Three
  • TBC
  • U20D Cup Quarterfinal D
  • 00:00
  • 1st Group One
  • 2nd Group Two
  • TBC
  • U20D Cup Quarterfinal A
  • 00:00
  • 1st Group Three
  • 2nd Group Four
  • 1st Group 3
  • U20D Cup Quarterfinal C
  • 00:00
  • 1st Group Two
  • 2nd Group One
  • TBC
  • U20D Cup Quarterfinal B
  • 00:00
  • 3rd in Group 1
  • 4th in Group 2
  • TBC
  • U20D Shield Quarterfinal A
  • 00:00
  • 3rd in Group 2
  • 4th in Group 1
  • TBC
  • U20D Sheild Quarterfinal B
  • 00:00
  • 3rd in Group 3
  • 4th in Group 4
  • TBC
  • U20D Sheild Quarterfinal C
  • 00:00
  • 3rd in Group 4
  • 4th in Group 3
  • TBC
  • U20D Sheils Quarterfinal D
  • 00:00
  • 1st Group One
  • 2nd Group Two
  • TBC
  • Semi Final A
  • 00:00
  • 1st Group One
  • 2nd Group Two
  • TBC
  • Semi Final A
  • 00:00
  • 1st Group Two
  • 2nd Group One
  • TBC
  • Semi Final B
  • 00:00
  • 1st Group Two
  • 2nd Group One
  • TBC
  • Semi Final B
  • 00:00
  • 1st Group Two
  • 2nd Group Three
  • TBC
  • Preliminary Round A
  • 00:00
  • 2nd Group Four
  • 2nd Group Five
  • Templeport (Cavan)
  • U16D Cup Preliminary A
  • 00:00
  • 2nd Group One
  • 2nd Group Two
  • Templeport (Cavan)
  • U16 Cup Preliminary B
  • 00:00
  • 2nd Group One
  • 2nd Group Two
  • TBC
  • preliminary Round B
  • 00:00
  • 4th in Group 1
  • 4th in Group 2
  • TBC
  • Preliminary Round B
  • 00:00
  • 4th in Group 4
  • 4th in group 5
  • TBC
  • Preliminary Round A
  • 00:00
  • 5th in Group 4
  • 5th in Group 5
  • TBC
  • Preliminary Round A
  • 00:00
  • 1st Group Four
  • 2nd Group Three
  • TBC
  • Quarterfinal D
  • 00:00
  • 1st Group One
  • 2nd Group Two
  • TBC
  • Quarterfinal A
  • 00:00
  • 1st Group Three
  • 2nd Group Four
  • TBC
  • Quarterfinal C
  • 00:00
  • 1st Group Two
  • 2nd Group One
  • TBC
  • Quarterfinal B
  • 00:00
  • 3rd in Group 1
  • 4th in Group 2
  • TBC
  • Quarterfinal A
  • 00:00
  • 3rd in Group 2
  • 4th in Group 1
  • TBC
  • Quarterfinal B
  • 00:00
  • 3rd in Group 3
  • 4th in Group 4
  • TBC
  • Quarterfinal C
  • 00:00
  • 3rd in Group 4
  • 4th in Group 3
  • TBC
  • Quarterfinal D
  • 00:00
  • Winner of A
  • Winner of D
  • TBC
  • U20D Shield Semifinal A
  • 00:00
  • Winner of B
  • Winner of C
  • TBC
  • U20D Sheild Semifinal B
  • 00:00
  • Winner of C
  • Winner of B
  • TBC
  • U20D Cup Semifinal B
  • 00:00
  • Winner of D
  • Winner of A
  • TBC
  • U20D Cup Semifinal A
  • 00:00
  • 1st Group Four
  • 2nd Group Six
  • TBC
  • preliminary Round B
  • 00:00
  • 1st Group One
  • 2nd Group Two
  • TBC
  • Erne Cup Semifinal A
  • 00:00
  • 1st Group Two
  • 2nd Group One
  • TBC
  • Erne Cup Senifinal B
  • 00:00
  • 2nd Group Four
  • 2nd Group One
  • TBC
  • Preliminary Round D
  • 00:00
  • 2nd Group Three
  • 2nd Group Five
  • TBC
  • Preliminary Round C
  • 00:00
  • 3rd in Group 1
  • 4th in Group 2
  • TBC
  • Erne Shield Semifinal B
  • 00:00
  • Bailleborough C C
  • Virginia College
  • Bailleborough C C
  • Round 5
  • 00:00
  • Carndonagh Community School
  • Abbey Vocational Donegal
  • Carndonagh Community School
  • Round 5
  • 00:00
  • Dean McGuirc Carrickmore
  • St Catherines Killybegs
  • Dean McGuirc Carrickmore
  • Round 5
  • 00:00
  • Mount Lourdes Enniskillen
  • Loreto Cavan
  • Mount Lourdes Enniskillen
  • Round 5
  • 00:00
  • Our Ladys Castleblaney
  • St Louis Carrickmacross
  • Our Ladys Castleblaney
  • Round 5
  • 00:00
  • Our Ladys Newry
  • Colaiste Oiriall Ard Fea
  • Our Ladys Newry
  • Round 5
  • 00:00
  • St Catherines Armagh
  • Loreto Omagh
  • St Catherines Armagh
  • Round 5
  • 00:00
  • St Louis Monaghan
  • Largy College Clones
  • St Louis Monaghan
  • Round 5
  • 00:00
  • St Patricks Academy
  • St Ciarans Ballygawley
  • St Patricks Academy
  • Round 5
  • 00:00
  • St Pauls Bessbrook
  • Sacred Heart Newry
  • St Pauls Bessbrook
  • Round 5
  • 00:00
  • Winner of A
  • 3rd in Group 2
  • TBC
  • Erne Shield Semifinal A
  • 00:00
  • 1st Group One
  • Winner of A
  • Templeport (Cavan)
  • U16D Cup Quarterfinal C
  • 00:00
  • 1st Group Three
  • Winner of B
  • Templeport (Cavan)
  • U16D Cup Quarterfinal E
  • 00:00
  • 1st Group Two
  • 2nd Group Three
  • Templeport (Cavan)
  • U16D Cup Quarterfinal D
  • 00:00
  • 3rd in Group 2
  • 4th in Group 3
  • TBC
  • Quarterfinal D
  • 00:00
  • 3rd in Group 4
  • 3rd in Group 5
  • TBC
  • Quarterfinal F
  • 00:00
  • 5th in Group 2
  • 5th in Group 3
  • TBC
  • Semifinal B
  • 00:00
  • Winner of A
  • 1st Group One
  • TBC
  • Semifinal A
  • 00:00
  • Winner of A
  • 3rd in Group 1
  • TBC
  • Quarterfinal C
  • 00:00
  • Winner of A
  • 5th in Group 1
  • TBC
  • Semifinal A
  • 00:00
  • Winner of B
  • 1st Group Three
  • TBC
  • Semifinal B
  • 00:00
  • Winner of B
  • 3rd in Group 3
  • TBC
  • Quarterfinal E
  • 00:00
  • 1st Group One
  • 2nd Group Two
  • TBC
  • Quarterfinal A
  • 00:00
  • 1st Group Two
  • 2nd Group One
  • TBC
  • Quarterfinal B
  • 00:00
  • Winner of A
  • Winner of D
  • TBC
  • Semifinal A
  • 00:00
  • Winner of B
  • Winner of C
  • TBC
  • Semifinal B
  • 00:00
  • Winner of C
  • Winner of B
  • TBC
  • Semifinal B
  • 00:00
  • Winner of D
  • Winner of A
  • TBC
  • Semifinal A
  • 00:00
  • 1st Group Four
  • 2nd Group Three
  • TBC
  • Quarterfinal D
  • 00:00
  • 1st Group One
  • 2nd Group Two
  • TBC
  • Semi Final A
  • 00:00
  • 1st Group One
  • 2nd Group Two
  • TBC
  • Semi Final A
  • 00:00
  • 1st Group One
  • 2nd Group Two
  • TBC
  • Semifinal A
  • 00:00
  • 1st Group One
  • 2nd Group Two
  • TBC
  • Quarterfinal A
  • 00:00
  • 1st Group One
  • Winner of B
  • TBC
  • Quarterfinal E
  • 00:00
  • 1st Group Six
  • Winner of A
  • TBC
  • Quarterfinal H
  • 00:00
  • 1st Group Three
  • 2nd Group Four
  • TBC
  • Quarterfinal C
  • 00:00
  • 1st Group Three
  • Winner of D
  • TBC
  • Quarterfinal G
  • 00:00
  • 1st Group Two
  • 2nd Group One
  • TBC
  • Semifinal B
  • 00:00
  • 1st Group Two
  • 2nd Group One
  • TBC
  • Semi Final B
  • 00:00
  • 1st Group Two
  • 2nd Group One
  • TBC
  • Semi Final B
  • 00:00
  • 1st Group Two
  • 2nd Group One
  • TBC
  • Quarterfinal B
  • 00:00
  • 1st Group Two
  • Winner of C
  • TBC
  • Quarterfinal F
  • 00:00
  • Winner of A
  • Winner of B
  • TBC
  • U20D Sheild Final
  • 00:00
  • Winner of A
  • Winner of B
  • TBC
  • U20D Cup Final
  • 00:00
  • Winner of A
  • Winner of B
  • TBC
  • Erne Cup Final
  • 00:00
  • Winner of A
  • Winner of B
  • TBC
  • Erne Shield Final
  • 00:00
  • Winner of A
  • Winner of B
  • TBC
  • Final
  • 00:00
  • Winner of A
  • Winner of B
  • TBC
  • Final
  • 00:00
  • Winner of A
  • Winner of B
  • TBC
  • Final
  • 00:00
  • Winner of C
  • Winner of D
  • TBC
  • Semifinal A
  • 00:00
  • Winner of C
  • Winner of D
  • Templeport (Cavan)
  • Cup Semifinal A
  • 00:00
  • Winner of E
  • Winner of F
  • TBC
  • Semifinal B
  • 00:00
  • Winner of E
  • Winner of F
  • Templeport (Cavan)
  • Cup Semifinal B
  • 00:00
  • Winner of A
  • Winner of B
  • TBC
  • Final
  • 00:00
  • Winner of A
  • Winner of B
  • TBC
  • Final
  • 00:00
  • Winner of A
  • Winner of C
  • TBC
  • Semifinal A
  • 00:00
  • Winner of B
  • Winner of D
  • TBC
  • Semifinal B
  • 00:00
  • Winner of A
  • Winner of C
  • TBC
  • Semifinal
  • 00:00
  • Winner of B
  • Winner of D
  • TBC
  • Semifinal
  • 00:00
  • Bredagh (Down)
  • Bye
  • TBC
  • Quarter-Final C
  • 14:00
  • Donaghmoyne (Monaghan)
  • Bye
  • TBC
  • Quarter-Final D
  • 14:00
  • Termon (Donegal)
  • Clan Eireann (Armagh)
  • Donegal
  • Quarter-Final A
  • 14:00
  • Tyrone Champions
  • Crosserlough (Cavan)
  • Tyrone
  • Quarter-Final B
  • 14:00
  • Winner of A
  • Winner of B
  • TBC
  • Semi-Final B
  • 14:00
  • Winner of D
  • Winner of C
  • TBC
  • Semi-Final A
  • 15:00
  • Winner of A
  • Winner of B
  • TBC
  • Final
  • 13:00
  • Ballinascreen (Derry)
  • O Neill Shamrocks (Monaghan)
  • Ballinascreen (Derry)
  • First-Round
  • 14:00
  • Donegal Champions
  • Winner of Round 1
  • Donegal
  • Quarter-final B
  • 14:00
  • Fermanagh Champions
  • Tyrone Champions
  • Fermanagh
  • Quarter-final A
  • 14:00
  • Granemore (Armagh)
  • Kilcoo (Down)
  • Armagh
  • Quarter-final D
  • 14:00
  • St Pauls (Antrim)
  • Gowna (Cavan)
  • St Pauls (Belfast)
  • Quarter-final C
  • 14:00
  • Winner of A
  • Winner of B
  • TBC
  • Semi-final B
  • 14:00
  • Winner of D
  • Winner of C
  • TBC
  • Semi-final A
  • 14:00
  • Winner of A
  • Winner of B
  • TBC
  • Final
  • 14:00
  • Clann Na Gael (Armagh)
  • Con Magees-Glenravel (Antrim)
  • Clann Na Gael (Armagh)
  • First-Round
  • 14:00
  • Fermanagh Champions
  • Naomh Mhuire (Donegal)
  • Fermanagh
  • Quarter-final D
  • 14:00
  • St. Brigid's (Monahan)
  • Munsterconnauct/Mountnugent (Cavan)
  • St. Brigid's (Monahan)
  • Quarter-final B
  • 14:00
  • Tyrone Champions
  • Clonduff (Down)
  • Tyrone
  • Quarter-final C
  • 14:00
  • Winner of Round 1
  • Claudy (Derry)
  • Winner of Round 1
  • Quarter-final A
  • 14:00
  • Winner of C
  • Winner of B
  • TBC
  • Semi-final A
  • 14:00
  • Winner of D
  • Winner of A
  • TBC
  • Semi-final B
  • 13:00
  • Winner of A
  • Winner of B
  • TBC
  • Final
  • 14:00
  • Antrim Champions
  • Fermanagh Champions
  • Antrim
  • First-Round
  • 14:00
  • Derry Champions
  • Tyrone Champions
  • Derry
  • Quarter-final D
  • 14:00
  • Donegal Champions
  • Cavan Champions
  • Donegal
  • Quarter-final A
  • 14:00
  • Down Champions
  • Armagh Champions
  • Down
  • Quarter-final C
  • 14:00
  • Winner of Round 1
  • Monaghan Champions
  • Winner of Round 1
  • Quarter-final B
  • 14:00
  • Winner of A
  • Winner of D
  • TBC
  • Semi-final
  • 14:00
  • Winner of B
  • Winner of C
  • TBC
  • Semi-final